Domov Prestupové leto 2021 Pochybnosti Ødegaarda

Pochybnosti Ødegaarda

Autor: Marek
5 komentárov 1018 videní

Martin Ødegaard prehodnocuje svoju budúcnosť. Stredopoliar nie je presvedčený o zotrvaní v Reale Madrid a dokonca zvažuje návrat do Arsenalu.

Martin Ødegaard zostáva jednou z najväčších nádejí vzhľadom na blížiacu sa generačnú obmenu kádra.

Návrat nórskeho stredopoliara po polročnom hosťovaní v Arsenale opäť vzbudil medzi madridistami nádeje, ak klub v lete neuskutoční žiadne veľké prestupy.

Trvalo však iba tri týždne, kým nové vedenie Carla Ancelottiho znova vyvolalo pochybnosti o Ødegaardovi.

Nie je to tak dávno, čo sa 22-ročný Nór oficiálne rozlúčil s Arsenalom, španielske médiá uviedli, že jeho návrat do Londýna teraz neprichádza do úvahy.

Tieto správy boli prijaté v kanceláriách na Santiagu Bernabéu s veľkým prekvapením, pretože klub nechápe, prečo by záložník opäť zvažoval odchod z Madridu.

Odchod Zinédina Zidana a príchod Ancelottiho sa na prvý pohľad javia ako priaznivé okolnosti pre Ødegaarda, ktorý má všetko na to, aby pokojne začal boj o miesto v základnej zostave.

Nór v minulosti dokázal, že nemá problémy s rýchlym rozhodnutím. Minulú zimu kvôli nedostatku príležitostí, ktoré nedostával od Zidana, si zbalil kufre expresným tempom a presťahoval sa na šesť mesiacov do Anglicka.

Teraz po troch prípravných zápasoch počas predsezónnej prípravy 2021/22 Ødegaard dospel k záveru, že jeho situácia s tímom sa príliš nezlepšila.

Luka Modrić predĺžil zmluvu o ďalší rok, Toni Kroos odstúpil z národného tímu a venuje sa iba zápasom v klube a Isco, napriek pôvodným očakávaniam, zapôsobil formou a jednoznačne chce získať dôveru v očiach Ancelottiho.

Navyše, vzhľadom na realitu prestupového trhu, Real Madrid nevylučuje predaj akéhokoľvek hráča, ak sa na obzore objaví ponuka, ktorú nemožno odmietnuť.

A Ødegaard sa nemôže sťažovať na nezáujem iných klubov. Na konci minulej sezóny sa Arsenal pýtal na možnosť prestupu, ale králi sa potom rozhodli, že je načase, aby nórsky záložník zostal natrvalo v Madride.

Teraz však na túto tému opäť prevládajú rastúce pochybnosti…

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x