Domov Novinky Piqué: „To chcelo riadne gule, štyri minúty…“

Piqué: „To chcelo riadne gule, štyri minúty…“

Autor: Marek
23 komentárov 7447 videní

Barcelona nebola spokojná s výkonom rozhodcu Jesúsa Gila Manzana vo včerajšom zápase proti Realu Madrid. 

Po zápase nedokázal tréner Kataláncov Ronald Koeman zastaviť emócie a Gerard Piqué, ktorý celý zápas sedel na lavičke vybehol na ihrisko, aby dal k tomu aj svoj názor.

Na ceste za Gilom Manzanom Piqué prehodil pár slov s Lukom Modrićom.

LM: „Ideš sa sťažovať, hm?“

GP: „Človeče, prosím ťa štyri minúty?“

LM: „Koľko by si chcel?“ 

Uzavrel Lukita a odišiel do šatne.

„To chcelo riadne gule, štyri minúty…,“ povedal Piqué Gilovi Manzanovi. Barcelonský stopér bol zjavne nespokojný s časom, ktorý rozhodca v zápase nadstavil.

Piqué neodohral na Valdebebas ani minútu. Napriek tomu po záverečnom hvizde neváhal vybehnúť za Gilom Manzanom. Futbalista prehodil s rozhodcom niekoľko ostrých viet a musel ho oddeliť barcelonský manažér Carlos Navas, s ktorým sa Piqué aj pohádal. Obranca dostal aj žltú kartu.

V televíznej šou Chiringuito bolo oznámené, že Koeman a Piqué išli za Manzanom aj do tunela a bez kamier ho slovne napadli. Najskôr kričali slogany „ďalšie štyri minúty navyše“ a nasledovali hlášky smerom na faul Mendyho a pokutový kop.

Zatiaľ nie je známe, či došlo aj k urážkam, ale rozhodca po zápase nedal nič navyše do zápisnice. Barcelonský tím aj naďalej protestoval aj napriek jasným prosbám Carlosa Navasa ísť do šatne.

zdroj: Chiringuito

Subscribe
Notify of
23 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

23
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x