Domov Novinky Piqué: „Rozhodcovia pomáhali Realu už od juniorov“

Piqué: „Rozhodcovia pomáhali Realu už od juniorov“

Autor: Marek Varga
2953 videní

Gerard Piqué zverejnil opäť ďalší komentár smerom k rozhodcom pre televíziu Movistar+. Televízny program je zameraný na turnaj Brunete, na ktorom hrajú tímy U12 a je jedným z najobľúbenejších turnajov v Španielsku.

Program nesie názov „Los Otros de Brunete“, a predstavujú sa v ňom hrdinovia predchádzajúcich ročníkov turnaja, dnes už známi futbalisti.

V jednej z posledných epizód sa spomína finále turnaja medzi Barcelonou a Realom Madrid, v ktorom  mladí hráči Los Blancos otočili skóre z 0-2 na 3-2. Hetrikom sa prezentoval Alberto Lory, dnes hráč Sportingu Gijón.

Na opačnej strane boli Cesc Fabregas, či Piqué, ktorí sa sťažovali na tretí gól Realu Madrid, kde údajne Lory fauloval, ale rozhodcovia gól uznali.

„Toto je faul, človeče. Rozhodcovia im pomáhajú od juniorov. Pozrite, aký to bol faul. Turnaj Brunete hrali doma a vyšlo to tak, ako to vždy má vyjsť [smiech],“ vyjadil sa Piqué.

Piqué sa neustále sťažuje na minuloročný titul v La Lige, kde mali práve rozhodcovia pomôcť Realu k tomu, aby ho získali. Nuž Gerard….

zdroj: Movistar+

Subscribe
Notify of
8 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

8
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x