Domov Novinky Piatkom začala príprava na Valenciu

Piatkom začala príprava na Valenciu

Autor: Dávid
1 komentár 799 videní

Hráči Realu Madrid sa po úspešnom návrate z Talianska vrátili v piatok späť do tréningového tempa a započali tak prípravu na ďalší ligový zápas. Prinášame všetky aktuálne informácie.

V tréningovom centre Real Madrid City sa zverenci trénera Ancelottiho po štvrtkovom oddychu zišli opäť v piatok. Štart bol na programe o 17:00 a pred hráčmi ďalšia porcia cvičení. Zároveň sa jednalo o prvý tréning pred výkopom nedeľňajšieho zápasu proti Valencii.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Prvá časť tréningu patrila posilňovni, tu hráči absolvovali viaceré silové cvičenia, čím jednak zahrejú svalstvo a jednak minimalizujú riziko zranenia. Následne sa presunuli na ihrisko, kde sa tréningová jednotka zameriavala prevažne na zlepšenie kondície, techniky a držania lopty. Ďalej si tréneri na piatok pripravili precvičovanie zakončenia počas ktorého si hráči vylepšovali svoje strelecké zručnosti a zároveň tak ponaťahovali i brankárov. Záver patril niekoľkým zápasom na zmenšenom ihrisku.

Šestica hráčov zahŕňajúca Kroosa, Ceballosa, Mendyho, Benzemu, Mariana a Balea trénovali v rámci vnútorných priestorov centra. Obránca Mendy sa na chvíľu dostal i na ihrisko. Predpokladaný návrat Kroosa, Ceballosa zatiaľ nie je známy, komplikácie v návrate v posledných dňoch evidujeme u Mendyho, ktorý stále pociťuje v mieste zranenia bolesť.

zdroj:realmadrid.com

 

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x