Domov La Fábrica Peter vzbudzuje záujem

Peter vzbudzuje záujem

Na situáciu Petra, ktorý v minulej sezóne debutoval v prvom tíme, sa pozerajú Getafe a Rayo Vallecano. Klub zatiaľ radšej počká a nerobí unáhlené rozhodnutia.

Autor: Patrik98
0 komentár

V súčasnosti prebieha vo Valdebebas plán udržať si najperspektívnejších hráčov na najbližšie roky. Nedá sa však vylúčiť, že Castillu opustia Sergio Arribas a Mario Gila a ďalším hráčom, ktorého budúcnosť nie je úplne známa, je Peter Federico González Carmona, známy v La Fábrice ako Peter.

Krídelník debutoval v prvom tíme v minulej sezóne proti Athletiku na San Mamés. 19-ročný hráč púta pozornosť viacerých klubov La Ligy, pričom jeho situáciu najviac sledovali Getafe a Rayo Vallecano.

Trénerský štáb stále počíta s hráčom a dúfa, že bude Raúlovi k dispozícii v sezóne 2022/23. Klub zostáva pokojný a nemieni robiť žiadne unáhlené rozhodnutia o budúcnosti talentovaného hráča.

Na možnosť hosťovania sa neprihliada a prípadný prestup bude možný až vtedy, keď príde zaujímavá ponuka. V tomto prípade si chce Real naďalej ponechať 50% práv na hráča, do ktorého sa vo Valdebebas vkladajú veľké nádeje.

Peter s dominikánskymi koreňmi vyrastal v jednej z najchudobnejších oblastí autonómnej oblasti Madridu. Od malička sa uňho prejavoval nadpriemerný talent, no najbližší z jeho okolia zdôrazňujú, že prílišná hanblivosť oddialila jeho futbalový rozvoj.

V Reale Madrid sústavne prekonával ďalšie vekové kategórie, no až v roku 2021 pod dohľadom Raúla v Castille poskočil na svoj najvyšší level. Nedávny odchod Garetha Balea a neistá budúcnosť Asensia znamenajú, že jeho účasť na v predpríprave nie je v žiadnom prípade vylúčená.

Klub bude musieť v najbližšom období urobiť v kádri Castilly poriadok a funkcionári pokojne rozoberajú zmluvné situácie jednotlivých hráčov. Latasa pravdepodobne zostane v tíme, ale trochu iné je to pre hráčov ako Sergio Arribas, Mario Gila a Sergio Santos, ktorých budúcnosť je stále otázna.

Posledný menovaný dostal nedávno ponuku od Leganés. O Arribasa má záujem veľa klubov, no veľa bude závisieť od Realu Madrid, ktorý bude mať posledné slovo. Mario Gila zasa vzbudzuje záujem talianskeho Lazia.

Zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x