Domov Novinky Pekné gesto Edena Hazarda po tvrdom strete

Pekné gesto Edena Hazarda po tvrdom strete

Hazard proti Cádizu potešil fanúšikov Los Blancos, no už menej fanúšikov domáceho tímu.

Autor: PDReal
10 komentárov

Ľavý krídelník Realu Madrid Eden Hazard sa minulú nedeľu vrátil do zostavy Realu Madrid proti Cádizu. Na 30 minút sa mu podarilo dostať z lavičky za Rodryga Goesa na jeho obľúbené miesto na ľavej strane ihriska.

Vo svojom prvom zápase od operácie členka urobil Hazard na Madridistov dobrý dojem.

Skúsený belgický útočník skompletizoval parádnych päť driblingov, vyprovokoval dva fauly na žltú kartu a dokonca mal kľúčovú prihrávku len za polhodinu akcie.

Hazard mal však jeden moment na ktorý nebol hrdý. Predtým ako zariadil dve žlté karty pre domácich, on sám dostal žltú kartu za náhodný, no napriek tomu škaredý faul na obrancu Cádizu Carlosa Akapa.

Eden Hazard sa Carlosovi Akapovi ospravedlnil aj po zápase

Eden vie že ide o nepríjemnú záležitosť, nakoľko sám utrpel toľko zranení, a tak urobil niečo veľmi elegantné, aby ukázal podporu zranenému hráčovi.

Podľa El Partidazo de COPE poslal 31-ročný hráč Realu Madrid v pondelok po zápase La Ligy zvukovú správu Akapovi, aby sa ospravedlnil za tento stret.

Eden Hazard nemusel povedať nič, ako profesionál ktorý urobil náhodný faul ktorý spôsobil ujmu, a nikto by sa naňho nehneval. Väčšina hráčov to robí. Hazard sa však ospravedlnil niekomu, kto nie je jeho krajan, bývalý spoluhráč alebo niekto koho by podľa všetkého dobre poznal.

To ukazuje Hazardov charakter. Počas svojho najhoršieho obdobia v Reale Madrid neprestal Hazard povzbudzovať svojich spoluhráčov a podporovať mladé talenty. Táto správa Akapovi, aby prejavil ľútosť, je najnovším príkladom niečoho čo futbaloví fanúšikovia pociťovali už veľmi dlho. Hazard je hráč ktorému nejde nefandiť.

Dúfame že Hazard zostane zdravý a ukáže svoju najlepšiu úroveň počas dlhšieho obdobia. Určite sa snaží zo všetkých síl a muž jeho povahy si zaslúži niečo pozitívne vo svojom živote.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
10 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

10
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x