Domov La Fábrica Oficiálne: Marvin odchádza na hosťovanie

Oficiálne: Marvin odchádza na hosťovanie

Marvin Park odchádza na hosťovanie do konca sezóny do UD Las Palmas.

Autor: Marek
0 komentár

„Marvin Park sa stal novým hráčom UD Las Palmas po dosiahnutí dohody s Realom Madrid a futbalistom. Hosťovanie bude platné do konca sezóny a UD Las Palmas si vyhradzuje možnosť hráča odkúpiť.“

„Mladý futbalista vstúpil do akadémie Realu Madrid v sezóne 2016/2017, aby sa zapojil do projektu Juvenil C a postupoval cez ďalšie mládežnícke kategórie až do Realu Madrid Castilla.“

„Jeho všestrannosť a neustály rozvoj spôsobili, že sa stal reprezentantom Španielska do 19 rokov a v sezóne 2020/2021 debutoval za prvý tím Los Blancos, kde odohral 4 zápasy pod vedením Zinédina Zidana.“

„Marvin Park prichádza, aby priniesol rýchlosť, technickú kvalitu a zručnosť zo svojej prirodzenej pozície útočiaceho pravého obrancu, hoci môže hrať aj ako pravé alebo ľavé krídlo,“ uvádza sa vo vyhlásení zverejnenom na oficiálnej stránke UD Las Palmas.

Novinár Mario Cortegana z denníka MARCA tiež oznámil, že ak by Marvina po skončení sezóny kúpili Kanárici, Real Madrid by si ponechal 50% práv na hráča.

Bývalý hráč kráľovskej rodiny sa rozhodol opustiť hlavné mesto Španielska, pretože veľmi dobre vedel, že prakticky neexistuje šanca hrať v prvom tíme.

O záujme zo strany Kanárskych ostrovov písali španielske médiá minulý týždeň. 22-ročný hráč sa rýchlo dohodol s novým klubom, v ktorom má šancu hrať významnú úlohu.

Marvin odohral za Castillu 59 zápasov, v ktorých strelil 4 góly. V sezóne 2020/2021 na neho vsadil Zinédine Zidane v štyroch ligových zápasoch, z toho dvakrát v základnej jedenástke. V súboji s Granadou si dokonca pripísal asistenciu.

Raúl González tak pred sezónou 2022/2023 prichádza o ďalšieho hráča. V tomto prestupovom období už Castillu opustili hráči ako Mario Gila (Lazio), Iván Morante (Ibiza), Sergio Santos (Mirandés) a Miguel Gutiérrez (Girona).

zdroj: udlaspalmas.es

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x