Domov Prestupy OFICIÁLNE: Mariano je hráčom Sevilly!

OFICIÁLNE: Mariano je hráčom Sevilly!

Bývalý útočník Realu Madrid sa po uzavretí prestupového obdobia a absolvovaní lekárskych prehliadok stal novým hráčom andalúzskeho klubu.

Autor: Marek Varga
0 komentár

„Po dohode v posledný deň prestupového obdobia medzi Sevillou a Marianom Díazom sa útočník oficiálne stal novým hráčom klubu a podpísal záväznú zmluvu na sezónu 2023/24. Útočník pricestoval do Sevilly v sobotu skoro ráno, absolvoval lekárske vyšetrenia a potom zamieril na štadión Ramóna Sáncheza-Pizjuána, aby vybavil formality.“

„Mariano je zaregistrovaný v LaLige a je k dispozícii trénerovi Josému Luisovi Mendilibarovi. Bude nosiť číslo 12, keďže Lukebakio bude nakoniec nosiť číslo 11, ktoré sa uvoľnilo po odchode Tecatita Corona,“ informovala Sevilla na svojej oficiálnej stránke.

Sevilla už včera večer oznámila, že sa s útočníkom predbežne dohodla, ale podpis zmluvy bude podmienený pozitívnymi lekárskymi testami. Mariano bol voľný hráč, takže sa nemusel registrovať v piatok a mohol tak urobiť v sobotu.

Real Madrid 3. júna v oficiálnom vyhlásení potvrdil, že Mariano Díaz odchádza z tímu na konci minulej sezóny. Denník AS v uplynulých dňoch informoval, že útočník mal dve ponuky zo Saudskej Arábie, no odmietol ich, pretože nespĺňali jeho finančné očakávania.

V Madride zarábal útočník ročne okolo 5 miliónov eur v čistom. Saudi mu najskôr ponúkli 8 miliónov v čistom za dva roky hrania, potom ponuku zvýšili na 12 miliónov eur v čistom, no s uzavretím podpisového bonusu a krytím provízií. Ani to nepresvedčilo futbalistu.

zdroj: sevillafc.es

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x