Domov La Fábrica Oficiálne: Iker Bravo je hráčom Castilly

Oficiálne: Iker Bravo je hráčom Castilly

Iker Bravo je už hráčom Castilly. Formality sú splnené a útočník sa čoskoro zapojí do tréningu.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Iker Bravo je už hráčom Castilly. Formality boli konečne dokončené a útočník bol zaregistrovaný v rezervnom tíme Realu Madrid.

Už skôr došlo k dohode so Španielom a s Bayerom Leverkusen. Posledným krokom bolo schválenie prestupu v špecializovanom podvýbore FIFA. Nakoniec dostali Blancos povolenie a mohli zaregistrovať Brava v Madridskej futbalovej federácii.

Aj Atlético sa v lete pokúšalo získať Ikera, no útočník sa rozhodol prestúpiť do Realu Madrid. Forma prestupu nateraz nie je potvrdená, aj keď s najväčšou pravdepodobnosťou ide o hosťovanie s možnosťou odkúpenia.

Španiel je veľkou posilou pre Raúlov tím, no bude bojovať aj o svoj debut v prvom tíme Realu Madrid, ak si ho samozrejme vybojuje hraním v rezerve.

Útočník, ktorý sa narodil 13. januára 2005, minulé leto opustil akadémiu Barcelony. Dôvodom bolo, že Katalánci ho chceli zaradiť do Juvenilu B (U-18), nie do Juvenilu A (U-19).

V Bayeri sa mu podarilo debutovať v prvom tíme 27. októbra 2021 pri pohárovej prehre 1:2 proti Karlsruhe. 7. novembra debutoval v Bundeslige. V zápase proti Herthe (1:1) sa objavil na ihrisku na 11 minút.

zdroj: rffm.es

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x