Domov Novinky OFICIÁLNE: Bale sa vracia do Tottenhamu!

OFICIÁLNE: Bale sa vracia do Tottenhamu!

Autor: Administrátor
94 videní

Po siedmich rokoch sa Walesan lúči s Madridom. Bale pôjde na hosťovanie do Tottenhamu, avšak je možné, že tam zostane natrvalo!
„Real Madrid a Tottenham sa dohodli na hosťovaní Garetha Balea pre nasledujúcu sezónu a to do 30. júna 2021. Náš klub praje veľa šťastia hráčovi, ktorý bol súčasťou tímu jednej z najúspešnejších etáp v histórii,“ oznámili Los Blancos na svojej oficiálnej webstránke.
Španielske a anglické médiá tvrdia, že Tottenham za neho zaplatí 22 miliónov eur, čo má pokryť plat útočníka, ktorý budú naďalej uhrádzať Los Blancos.
Bale by sa mal po sezóne vrátiť do Realu Madrid, nakoľko zmluva mu končí v roku 2022, ale všetci sú si vedomí, že Los Blancos sa budú usilovať o to, aby hráč zostal v anglickom hlavnom meste natrvalo.
Bale prišiel do klubu ako nástupca Cristiana Ronalda, ktorým sa nikdy nestal. Keď Portugalčan opustil tím, Bale to mal potiahnuť, ale nestalo sa tak.
V roku 2013 ho Los Blancos kúpili za 101 miliónov eur. Baleove dobrodružstvo v Madride bolo plné vzostupov a pádov.
Madridistas nikdy nezabudnú na to, čo Bale pre klub urobil. Góly z finále Ligy majstrov, alebo jeho pamätný šprint vo finále Copa del Rey s Barcelonou.
Walesan získal s Los Blancos celkovo 16 trofejí, čo z neho robí jedného z najúspešnejších hráčov v histórii klubu.
zdroj: realmadrid.com, tottenhamhotspur.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x