Domov Mužstvo Odegaard, Hakimi, Raúl de Tomás, Kovacic – čo bude s hráčmi na hosťovaní?

Odegaard, Hakimi, Raúl de Tomás, Kovacic – čo bude s hráčmi na hosťovaní?

Autor: Administrátor

Real Madrid má niekoľko kvalitných hráčov na hosťovaní a otázne je, čo bude s nimi. Či sa kráľovský veľkoklub rozhodne stiahnuť ich, alebo naopak budú hľadať iné riešenia.
Martin Odegaard, Vitesse Arnhem
Odegaard hral celých 90 minút proti Heracles v sobotu a hoci jeho tím prehral 3-2, Odegaard predviedol skvelý výkon na pravej strane v strede poľa. Vyslúžil si aj pochvalu v holandských médiách. RTL Nieuws  opísal vystúpenie Nóra ako „Výstava dotyku a techniky“. Jeho meno sa aj skloňuje s prestupom do Ajaxu, kde by mohol byť nástupcom Frankie de Jonga, ktorý prestupuje do Barcelony.
Achraf Hakimi, Borussia Dortmund
Šéf Borussie Dortmund Lucien Favre sa počas víkendu rozhodol uprednostniť v zostave Mariusa Wolfa pred Achrafom Hakimim v zápase s Herthou Berlín na jeho pozícií pravého obrancu. Marocký hráč však prišiel na ihrisko na posledných 12 minút, ale počas celej sezóny má veľký vplyv na to, že Borussia je momentálne na druhom mieste v Bundeslige za Bayernom, avšak počtom bodov sú na tom tieto tímy rovnako, dosiahli 60 bodov v doterajšom priebehu sezóny.
Raúl de Tomás, Rayo Vallecano
Raúl de Tomás odohral celých 90 minút v zápase proti Villarrealu, ale Rayo prehralo tento zápas 3-1. Bola to už siedma prehra za sebou v La Lige a to dospelo k tomu, že tréner bol zo svojej funkcie odvolaný. Počas sezóny 2018/19 sa podarilo de Tomásovi zaznamenať jedenásť gólov.
Mateo Kovacic, Chelsea
Kovacic hral celý zápas vo štvrtok proti Dynamu Kyjev, v ktorom si The Blues zabezpečili miesto vo štvrťfinále Európskej ligy víťazstvom 5-0. Počas víkendu Chelsea prehrala s Evertonom 2-0, ale Chorvát do zápasu nenastúpil. Hrozilo, že tréner Maurizio Sarri bude odvolaný z postu trénera, v Premier League je Chelsea až na 6. mieste.

zdroj: as.com