Domov Novinky Odchod Kroosa situáciu Ceballosa nezlepší

Odchod Kroosa situáciu Ceballosa nezlepší

Zisk 15. Európskeho pohára a prestup Mbappého nemôžu úplne zamaskovať smútok po odchode Toniho Kroosa.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Prázdno, ktoré po sebe Nemec zanecháva, je stále veľmi cítiť a krásna rozlúčka nezmierňuje bolesť.

Niekde v pozadí Kroosovej rozlúčky je Dani Ceballos. Andalúzčan mohol odchod svojho staršieho kolegu vnímať ako veľkú príležitosť pre seba.

Situácia však nie je taká jednoduchá, ako sa môže zdať. Stredopoliar vážne uvažoval o odchode z klubu budúce leto.

Momentálne zostáva Ceballos posledným stredným záložníkom v rotácii, no klub ho pred sezónou, v ktorej Real zasiahne do siedmich súťaží, nepovažuje za zbytočného.

Ak teda bude chcieť Dani odísť, klub bude musieť najskôr dostať skutočne uspokojivú ponuku. Futbalista má veľmi dobré vzťahy s Ancelottim aj s funkcionármi.

Snáď mu to pomôže presvedčiť klub, aby súhlasil s prestupom. Momentálne by však vedenie bolo najradšej, keby Ceballos zostal ako kvalitný náhradník.

Nech sa na to pozrieme z ktorejkoľvek strany, Dani nie je spokojný so svojím súčasným postavením v kádri. Bolí ho aj to, že v jeho súčasnej situácii s ním vôbec nepočítali ani na EURO.

Chýbajúca dôležitá úloha v klube ho rozhodne zaťažuje. Nečudo, že hráč by na tejto situácii rád niečo zmenil. 27-ročný hráč predĺžil zmluvu minulé leto kvôli Ancelottiho prísľubu.

Ceballos mal byť dôležitým prvkom kádra. Čas však ukázal, že namiesto lepšieho je to horšie ako vlani. Hráč ukončil predchádzajúcu sezónu s 1 939 minútami.

V tomto prípade sa jeho počítadlo zastavilo na čísle 862. Výrazne klesli aj jeho hodnotenia na prestupovom trhu, čo môže značne sťažiť odchod. Dani sa ocitne v bludisku, z ktorého bude musieť nájsť vlastnú cestu von.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x