Domov Novinky Obedňajší tréning v Real Madrid City

Obedňajší tréning v Real Madrid City

Autor: Dávid
1 komentár

Streda sa niesla v znamení druhého tréningu v tomto týždni a tréner Ancelotti, tak začína naplno rozbiehať prípravu na najbližší zápas Ligy Majstrov proti FC Šachtaru Doneck, kde nebude pomýšľať na nič iné než tri body. 

Hráči sa tentokrát zišli v peknom prostredí komplexu Real Madrid City s plánovaným štartom tréningu o 11:00 SEČ pričom už tradične absolvovali porciu viacerých cvičení. Zároveň trénerovi Ancelottimu naďalej nie sú k dispozícií viacerí hráči, ktorí by sa v najbližších dňoch mali pomaly začať vracať z reprezentačných zrazov.

Úvodná fáza tréningu prebiehala v telocvični. Tu hráči absolvovali rozličnú sériu silových cvičení zameraných na zahriatie a následné spevnenie svalstva. Celá táto časť trvala pritom približne 35 minút.

Následne sa hráči presunuli na ihrisko, kde započali druhú fázu dnešného tréningu. Po hre rondo vo viacerých kruhoch nasledovalo zdokonaľovanie a zrýchľovanie obehu lopty medzi hráčmi a tiež sa pracovalo na držaní lopty a vytváraní tlaku na súpera.

Tréningová jednotka vyvrcholila defenzívnymi a útočnými cvičeniami, zahrňujúcimi jednak precvičovanie zakončenia, centrovania, či bránenie hráčov v rozličných simulovaných situáciách.

Individuálne tréning absolvovala šestica hráčov medzi ktorých patria: Camavinga, Mariano, Ceballos, Carvajal, Asensio a Bale. Tí trénovali rovnako ako zbytok tímu vo vnútorných aj vonkajších priestoroch centra s výnimkou Ceballosa, ktorý trénoval výlučne vo vnútri.

zdroj: realmadrid.com

 

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x