Domov Prestupy O Globo: Real Madrid sleduje Marcosa Leonarda

O Globo: Real Madrid sleduje Marcosa Leonarda

Marcos Leonardo je podľa brazílskych médií kandidátom na posilnenie útoku Realu Madrid. O 20-ročného útočníka Santosu sa zaujímajú aj Arsenal a Newcastle.

Autor: Marek
0 komentár

Real Madrid si uvedomuje, že ofenzíva je momentálne najkritickejšou líniou v tíme Carla Ancelottiho. Okrem Joseluho, zapožičaného z Espanyolu, v kráľovskom prvom tíme nefiguruje žiadna ďalšia deviatka a hoci sa v rámci posilnenia útoku pravidelne hovorí o menách ako Erling Haaland či Kylian Mbappé, teraz sa na obzore objavuje úplne nový hrdina.

Ako začínajú informovať brazílske médiá, Real Madrid sa mal zamerať na 20-ročný klenot Santosu, Marcosa Leonarda.

Zatiaľ došlo len k predbežným kontaktom s útočníkovým okolím, ktoré nepochybuje o tom, že Európa bude ďalším krokom v jeho kariére.

Momentálne však nie je známe, ktorý klub bude konečnou voľbou mladého Brazílčana. Podľa brazílskeho denníka O Globo sa ako hlavní kandidáti na privedenie Leonarda spomínajú Arsenal, Newcastle a Real Madrid.

Ako O Globo zdôrazňuje, pre samotného Leonarda je mimoriadne dôležité, aby sa vo svojom novom tíme cítil ako dôležitá súčasť projektu. Potenciálny nový zamestnávateľ bude musieť navyše počítať s tým, že 20-ročný mladík plánuje na budúci rok v lete reprezentovať Brazíliu na Olympijských hrách v Paríži.

Napriek mladému veku a stále chýbajúcim skúsenostiam na najvyššej úrovni bol odchovanec Santosu v minulom letnom prestupovom období blízko k prestupu do Ríma Josého Mourinha.

Potom však jeho súčasný klub zavrel dvere akejkoľvek možnosti prestupu. Teraz sa však zdá, že pokúsiť sa opäť zastaviť Leonarda bude oveľa riskantnejšia úloha.

zdroj: globo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x