Domov Fanklub & komunita Nová sezóna sa blíži, buď pripravený!

Nová sezóna sa blíži, buď pripravený!

Ani sa nenazdáme a futbalový kolotoč sa opäť roztočí na plné obrátky.

Autor: Marek
0 komentár

Najskôr nás čakajú priateľské zápasy na americkej pôde, kde postupne odohráme zápasy proti Barcelone, Club América a Juventusu Turín.

Následne nás 10. augusta čaká zápas o Európsky superpohár proti Eintrachtu Frankfurt. Zápas sa hrá v Helsinkách a bude za účasti aj našich členov fanklubu.

Len štyri dni po finále Európskeho superpohára sa začína La Liga, v ktorej odohrajú Los Blancos prvé tri zápasy vonku z dôvodu prác na Estádio Santiago Bernabéu.

Nové posily v podobe Rüdigera a Tchouaméniho sú pripravené ukázať, že si zaslúžia miesto v takom tíme, akým je Real Madrid. Doplnia hviezdy minulej sezóny Karima Benzemu a Viníciusa Júniora, od ktorých sa očakáva, že budú opäť produktívni v útoku Los Blancos.

Na novú sezónu sa tešíme aj my, nakoľko začíname plánovať hneď niekoľko zájazdov, o ktoré sa postaráme. Sme radi, že sme Madrid navštívili naposledy v máji, kedy sa nám to už žiadalo po pandémii. Užili sme si to neskutočne a aj 12 členov fanklubu, ktorí s nami vycestovali.

Náš fanklub La Peña Madridista de Eslovaquia bol súčasťou zápasov celej druhej polovice minulej sezóny a desiatky členov využili obľúbený benefit fanklubu – zabezpečenie lístkov na zápas.

Byť v česko-slovenskej rodine Madridistas je skutočne výhodné najmä z dôvodu, že nie sme cestovná kancelária a na lístkoch na zápasy nemáme žiadny zisk. Je to náš servis a súvisí to aj s našim poslaním, dostať čo najviac ľudí na zápas Realu Madrid, splniť im tak sny a samozrejme za čo najmenej peňazí. Jednoducho povedané, lacnejší spôsob nie je.

U nás máš zaručený komfort

La Liga? Liga majstrov? Copa del Rey? Žiadny problém, dokážeme sa postarať o lístky na akýkoľvek zápas.

Samozrejme, ak nemáš v pláne vycestovať na zápas, na svoje si v našom fanklube prídeš aj tak. Spoločné zrazy, sledovačky zápasov a ďalšie akcie, ktoré plánujeme len pre členov fanklubu.

Ponúkame širokú sféru partnerov, kde si môžeš uplatniť rôzne zľavy, áno aj na produkty Realu Madrid, doplnky výživy, výborné vínka, prosečká, bežecké potreby, fitness, voľnočasové oblečenie… Áno u týchto partnerov si môžeš uplatniť zľavu vďaka nám.

Nehovoriac o tom, že máme vlastné riešenie na Tipovačku, v ktorej hráš každú sezónu o zaujímavé ceny, či už finančné (až 200 eur!) alebo vecné (dres Realu Madrid)…

Vyber si, čo ti viac vyhovuje

VIP členstvo u nás obsahuje aj balík, v ktorom si vždy nájdeš nejaké prekvapenie a ak sa rozhodneš pre klasické Členstvo, minimálne členská karta Ti doručená bude. Všetko sa dozvieš na tomto odkaze.

Súťaže sú tiež našou doménou. Zájazd do Madridu, podpísaný plagát hráčov Realu Madrid priamo z klubu, aj takéto hodnotné ceny už povyhrávali naši členovia.

Pomáhame, buď pri tom

Na čo sme najviac hrdí je fakt, že robíme charitatívnu činnosť. Klub nám pravidelne vyhovie v požiadavke o dres s podpismi hráčov, a my sa hneď pustíme do organizovania charitatívnej aukcie. Ty môžeš taktiež prispieť a môžeš sa pochváliť, že si vo fanklube, ktorý prispel sumou už takmer 5-tisíc eur Svetielku nádeje.

Svetielko nádeje je občianske združenie zamerané na zlepšovanie a skvalitňovanie života detí a mladistvých s onkologickým alebo iným vážnym ochorením a ich rodín.

Robí to predsa aj klub Real Madrid, ktorý má založenú aj vlastnú nadáciu, je to súčasťou filozofie klubu a my sa ňou riadime, pretože sme s ňou maximálne stotožnení.

Tak čo, pridáš sa do našej rodiny, ktorá má už takmer 200 členov? Si u nás vítaný, nech sa páčiklikni sem

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x