Domov Prestupy Neochvejný optimizmus ohľadom Bellinghama

Neochvejný optimizmus ohľadom Bellinghama

Jude Bellingham naďalej žiari v každej hre, ktorú odohrá. Kvalita Angličana nenechá nikoho na pochybách, čo z neho v lete robí najžiadanejšie sústo na prestupovom trhu.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Futbalista je vždy v záujme City, Liverpoolu, PSG a samozrejme, Realu Madrid. Ako informovali novinári denníka Marca, najväčším rivalom v súboji o 19-ročného mladíka bude Manchester City.

Citizens neprejavili o neho záujem ako prví, ale už keď sa tak rozhodli, myslia to veľmi vážne. V Madride však vládne neochvejný optimizmus.

Bellingham odmieta akékoľvek pokusy mimo španielskej metropoly. Vďaka tomu je potenciálny prestup každým ďalším dňom stále reálnejší.

Vedenie Realu však ostáva v tomto všetkom pokojné a nemieni nič násilne urýchľovať. Aktivisti pracujú krok za krokom a všetko majú presne odmerané.

Britská tlač tvrdí, že City ponúka Borussii za Judea 170 miliónov eur. Do Dortmundu však zatiaľ neprišla žiadna konkrétna ponuka. Los Blancos informovali Borussiu o svojom záujme, ale čas na formálne návrhy príde až vtedy, keď hráč jasne odkomunikuje, kde chce hrať budúcu sezónu.

Šéfovia Realu vždy tvrdia, že doteraz robili všetko správne. Kontakt s Bellinghamom je bez prerušenia už niekoľko mesiacov.

Los Blancos už pred časom požiadali stredopoliara, aby nepodpisoval novú zmluvu v Nemecku. Borussia sa opakovane pokúšala s hráčom podpísať novú zmluvu, no zakaždým ju odmietol.

Dá sa to považovať za jasný signál, že Bellingham je odhodlaný zmeniť prostredie. Po športovej stránke tým BVB samozrejme veľmi utrpí, no na druhej strane do klubovej kasy pribudnú obrovské peniaze.

Hoci v Madride zostávajú pokojní a opatrní, klub si uvedomuje, že podpis Angličana by bol jasným dôkazom toho, že konkurovať štátnym klubom je možné aj bez podpory multimiliardárov z Blízkeho východu.

Bellingham bude teda kľúčovým prvkom nielen športového rozvoja, ale aj dôkazom toho, že si Real zachoval miesto v klubovej hierarchii.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x