Domov Prestupové leto 2021 Neobjavil sa dnes Varane vo Valdebebas?

Neobjavil sa dnes Varane vo Valdebebas?

Autor: Marek
5 komentárov 1208 videní

Francúzsky obranca mal začať pracovať v tréningovom centre o 10:00, avšak on sa tam dnes neobjavil. Francúz je už len krok od odchodu do Manchestru United.

Real Madrid včera oficiálne oznámil, že dnešného tréningu sa zúčastnia Raphaël Varane, David Alaba, Luka Modrić, Toni Kroos a Gareth Bale.

Ostatní hráči dostali voľno od Carla Ancelottiho, pretože tím sa vrátil iba v noci z  Glasgowa, kde včera podľahol Rangers 1-2. Týchto päť hráčov však malo od rána pracovať vo Valdebebas.

Alaba, Modrić, Kroos a Bale sa predstavili v tréningovom centre, ale nemá zmysel hľadať medzi nimi aj Varanea, hlási Sergio Quirante z Gol TV.

Včerajšie rokovania medzi Realom Madrid a Manchestrom United nabrali na obrátkach a oba kluby sú už blízko k dosiahnutiu dohody o prestupe 28-ročného hráča.

Španielske médiá informujú, že Angličania zaplatia za stopéra 50-55 miliónov eur a oficiálne oznámenie môžeme očakávať koncom tohto týždňa, a možno aj v najbližších hodinách.

Rafa dostal pred pár mesiacmi ponuku pd kráľov na predĺženie zmluvy, ktorej platnosť vyprší budúci rok, ale klubu neodpovedal.

Los Blancos sa preto rozhodli, že im nezostáva nič iné, ako vstúpiť do rokovania s Červenými diablami, aby futbalista budúci rok z mužstva neodišiel ako voľný hráč. V najbližších dňoch sa Varane rozlúči so španielskou metropolou po desiatich rokoch…

Angličania sa už pred časom dohodli so samotným hráčom, ktorý si chce vyskúšať pôsobenie v inej lige a hľadať nové výzvy v kariére.

Francúz bol už pred dvoma rokmi blízko k odchodu z Realu, ale potom si to rozmyslel, keď sa Zizou vrátil do klubu. Teraz je však prestup obrancu nevyhnutný.

Rafa má do roku 2026 podpísať zmluvu s Manchestrom a zarobiť dvakrát toľko ako v Madride, kde mohol počítať s čistým platom 6 miliónov EUR za sezónu.

Aktualizácia: Real informuje, že Varane je prítomný na dnešnom tréningu, všetky správy z médií sa však zhodujú, že jeho prestup do Manchestru je len otázkou času a oba kluby finalizujú posledné podrobnosti zmluvy.

zdroj: goltelevision.com

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x