Domov Novinky Nemožné stať sa členom základnej zostavy

Nemožné stať sa členom základnej zostavy

Sedem hráčov Realu Madrid začalo sezónu so zmluvami platnými do 30. júna.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Mariano má pred sebou posledné dni ako hráč prvého tímu Realu Madrid. Modrič, Benzema a Kroos predlžujú o jeden rok.

Ceballos, Nacho a Asensio, zatiaľ neoznámili, či ich budúcnosť bude aj naďalej spájaná s kráľovským veľkoklubom.

Pravdou je, že moment konca zmluvy sa blíži každému z nich a čím bližšie je k tomuto dátumu, tým sa zdá byť zjavnejší ich odchod z klubu.

Títo traja hráči dali od začiatku sezóny jasne najavo, že byť levím chvostom nie je v ich záujme, aspoň nie v tomto bode ich športovej kariéry. To, čo sa stalo za posledný mesiac opäť raz objasnilo všetkým trom, že v Reale Madrid nenájdu takú dôležitosť, ktorú hľadajú, s výnimkou nepredvídateľných vecí v podobe absencie niektorých spoluhráčov.

Ceballos bol posledný, kto dostal ponuku od Realu Madrid. Hľadá dôležitosť, ktorú chce, ale nemôže nájsť rovnováhu medzi ekonomickou, športovou a úlohou v tíme, ktorú má zohrávať.

Betis, ďalší španielsky tím, ďalší tím z talianskej Serie A a dokonca aj Saudská Arábia. Ponuky, ktoré mu zatiaľ prišli, nespĺňajú všetky jeho očakávania, no jeho budúcnosť ako hráča Realu Madrid sa veľmi komplikuje. Zotrvanie je ďaleko.

Asensiova kontinuita bola v posledných dňoch o čosi lepšia, ale útočník pokračuje v rozmýšľaní, avšak v Reale Madrid zrejme nenájde dôležitejšiu úlohu, akú má teraz. Čo je úplne nereálne, je jeho miesto v základnej zostave v dôležitých zápasoch.

Jeden aj druhý tiež pociťujú závraty z rozlúčky s Realom Madrid, no v situácii, ktorú považujú za viac než komplikovanú, je stále menej a menej sa obrátiť. Tá vec o chlade vonku je niečo, čo majú stále na mysli.

Nachovým snom bolo vždy ukončiť kariéru ako hráč jedného klubu, ale táto myšlienka sa mu vzďaľuje. Veľmi váha, pretože chce byť viac docenený a byť niečím viac ako futbalistom, ktorý tu je vždy, keď ho tím potrebuje, ale nikdy nie ako stabilný člen základnej zostavy.

Bolí to a posledné dva mesiace to opäť ukázali. Inter, finalista Ligy majstrov, sa mu ozval a stále čaká na jeho vyjadrenie. Ba čo viac, lídri talianskeho klubu boli v marci v Madride presvedčiť hráča. Svoje rozhodnutie zatiaľ lídrom klubu neoznámil.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x