Domov Prestupové leto 2021 Nečakaný súper

Nečakaný súper

Autor: Marek
7 komentárov 6431 videní

Sergio Ramos sa pokúsi presvedčiť Kyliana Mbappého, aby zostal v PSG. Bývalý kapitán Realu Madrid verí, že spolu s Francúzom môže PSG vyhrať vytúženú Ligu majstrov, ktorá by bola zároveň piatou v kariére stopéra.

Vyššie uvedená fotografia bola urobená v piatok. Na sociálne siete ich nahral Sergio Ramos, ktorý trénoval s Kylianom Mbappém prvýkrát od odchodu z Realu Madrid.

Určite by všetci madridismo radi videli oboch hráčov na jednej fotografii, ale určite v iných dresoch. Teraz sa všetci v španielskom hlavnom meste pýtajú, či bude Ramosov odchod prospešný pre Los Blancos, alebo naopak – Španiel urobí všetko pre to, aby presvedčil Francúza, aby predĺžil kontrakt s PSG.

Určite bude PSG s Mbappém oveľa konkurencieschopnejším tímom, aký chce Ramos, ktorý sníva o ďalšom víťazstve v Lige majstrov.

Pre stopéra by to bol piaty titul v jeho kariére, čo by ho dostalo na úroveň Di Stéfana, Riala, Juana Alonsa, Santistebana, Marquitosa, Lesmesu, Zárragu, Maldiniho, Costacurtu a Cristiana Ronalda. Pred ním by bol iba Paco Gento.

Sergio Ramos si Mbappého vždy vážil, rovnako ako Neymara, ktorý ho – ako sám priznal – presvedčil, aby prišiel do Paríža.

Teraz sa však situácia zmenila. Po zmene farieb Ramos chce, aby Kylian predĺžil kontrakt s PSG, čo sa dá celkom jasne odvodiť z príspevku Španiela na Twitteri. „Toto je Paríž,“ napísal SR4 vrátane fotografie s Mbappém.

„Všetci skvelí hráči musia hrať za Real Madrid,“ vyjadril sa Ramos, keď sa ho v jednom zo svojich prvých vyhlásení po odchode do Paríža pýtali na budúcnosť Mbappého.

„Ale je zrejmé, že PSG je s ním konkurencieschopnejšie. Prial by som si, aby tu zostal, pretože rád hrám s tými najlepšími. Neviem, čo má Kylian v hlave, ale robí rozdiel, je veľmi mladý. Máme tu dobrý tím, ktorý dokáže vyhrať Ligu majstrov,” dodal Andalúzan.

Možno týmito slovami chcel Ramos na začiatku získať uznanie od nových šéfov a fanúšikov, ale tón jeho prejavu jasne naznačuje, že Sergio sa na začiatku svojho dobrodružstva vo francúzskom hlavnom meste nechce rozlúčiť s Kylianom.

Postoj samotného Mbappého zostáva nezmenený. Jeho okolie by chcelo väčšiu aktivitu zo strany Realu Madrid.

Nejde samozrejme o verejné vyhlásenia, ale o tlak Florentina na Al-Khelaïfa. Fakty sú také, že ak PSG v tomto prestupovom okne nepredá Kyliana, v budúcom roku ho stratí zadarmo a v januári bude môcť futbalista oficiálne rokovať s králmi.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
7 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

7
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x