Domov Prestupové leto 2021 „Najlepší zdroj hovorí, že Mbappé prestúpi do Realu toto leto“

„Najlepší zdroj hovorí, že Mbappé prestúpi do Realu toto leto“

Autor: Marek Varga
5 komentárov 3423 videní

Mohamed Henni, blízky priateľ Karima Benzemu, oznámil, že Kylian Mbappé sa pripojí k Realu Madrid toto leto.

Henni, ktorý je blízkym priateľom Benzemu. Je to francúzsky youtuber a influencer s rozsiahlym dosahom na YouTube, Instagrame a Twitteri. Jeho najnovšie video má jasný názov: „Mbappé opúšťa PSG (oficiálne).“

„Mám letné posolstvo, tohtoročné posolstvo. Veľmi blízky zdroj, veľmi blízky Mbappému, nemožno nájsť lepší, mi dal informácie, na ktoré všetci čakali. Kde bude Kylian hrať v budúcej sezóne? Nieže v budúcej sezóne, ale toto leto. Kylian Mbappé sa pripojí k Realu Madrid a prestup sa uskutoční v posledný týždeň prestupového obdobia. O všetko je postarané. Všetko je uzavreté a vyriešené. Teraz, keď viem, že odchádza do Realu Madrid, lepšie chápem obludné výdavky PSG na nových hráčov a lepšie chápem, prečo Real Madrid zatiaľ nikoho nekúpil,“ uvádza influencer vo svojom najnovšom videu.

Henni je neochvejným priaznivcom Marseille, ktorý sa netají, že nenávidí PSG a jeho filozofiu. Celé video má tento postoj. Francúz poukazuje na to, že Mbappé sa necíti byť v Paríži správne ohodnotený a bez ohľadu na to, koľko peňazí sa mu ponúkne, chce projekt, v ktorom bude vidieť, že má svoje miesto.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Preto sa v tejto chvíli pozerá iba na Real Madrid a je mu jedno, že vo francúzskom hlavnom meste môže zarobiť až dvakrát toľko peňazí.

Youtuber dodáva, že PSG nemá vôbec skutočný projekt, je to prehnitý klub a že futbalisti tam prichádzajú len preto, aby zarobili najväčšie peniaze v Európe, ako napríklad Sergio Ramos.

Okrem toho analyzuje prípady nesprávneho zaobchádzania s hráčmi, poukazujúc na Rabiota, Pastoreho alebo Ibrahimovića.

Influencer tiež poznamenáva, že Mbappé bol veľmi ťažko kritizovaný po tom, čo premárnil pokutový kop, ktorý nechal Francúzsko vypadnúť z EURO, ale v PSG nekope penalty on, pretože to je Neymarova výsada, okolo ktorého sa točí všetko v PSG.

Henni tiež hovorí, že Brazílčan už zmluvu predĺžil, pretože dostal veľké peniaze a nikde inde by také podmienky nedostal, ale Mbappé má iné priority. Francúz sa zameriava iba na futbal a najvyššie športové výkony.

Informácie sa zhodujú s tým, čo v Španielsku poskytujú Josep Pedrerol z Chiringuito, José Félix Díaz z denníka MARCA a youtuber Ramón Álvarez de Mon, ktorý podľa správ z Realu Madrid zdôrazňuje, že leto bude podľa kráľov „veľmi dlhé“ a pohyby v prípade Mbappého sa uskutočnia v druhej polovici augusta.

zdroj: YouTube

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x