Domov Novinky Nacho: Toto nie je spôsob, akým sa vyhrávajú tituly

Nacho: Toto nie je spôsob, akým sa vyhrávajú tituly

Autor: Jana Comová
0 komentár 190 videní

Počas pondelkovej tlačovej konferencie obranca Nacho priznal, že aktuálna forma mužstva nie je postačujúca na výhry titulov v tejto sezóne.

Real Madrid po prehre s Deportivom Alavés utrpel ďalšiu silnú ranu. Španielsky obranca dodal, že sa tím potrebuje zlepšovať najmä v obranných kruhoch, a to najrýchlejšie, ako to len bude možné.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

„Snažíme sa byť dobrí v defenzíve, pretože na tom stoja výhry zápasov,“ vyjadril sa.

„To, čo robíme vzadu, nie je spôsob na to, ako vyhrávať tituly. Pracujeme však na tom, aby sme vylepšili všetky veci, ktoré nie sú dobré.“

Okrem iného dal potenciálnym záujemcom o neho najavo, že je v Madride šťastný a neplánuje sa kvôli ponukám sťahovať preč. „Nikdy by som nečakal, že odohrám čo i len jediné stretnutie za Real Madrid. Napriek tomu som ich už odohral takmer 200,“ vyjadril sa Španiel spokojne.

„Bojujem za klub, ktorého som vždy chcel byť súčasťou. Každé leto mi chodia ponuky, no ja opakujem, že som tu šťastný, hoci by som rád hral viac. Vždy mi tu dali pocítiť, že som pre mužstvo dôležitý,“ prezradil.

„Nehrám toľko veľa zápasov ako Sergio, no počas jeho neprítomnosti hrám momentálne na najlepšej pozícii. Cítim sa tu komfortne a budem bojovať za to, aby som odohral čo najviac možných minút,“ vyjadril sa odhodlane.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x