Domov Novinky Nacho stále rokuje s Al-Ittihad

Nacho stále rokuje s Al-Ittihad

Odchod kapitána Realu Madrid sa zdal byť istý, ale rozhovory stále prebiehajú a nedá sa povedať, že situácia je definitívne vyriešená.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Vo štvrtok denník L’Équipe a následne španielske médiá informovali, že Nacho, ktorý je momentálne v kádri Španielska, je blízko podpisu zmluvy so saudskoarabským Al-Ittihadom, kde posledný rok pôsobil Karim Benzema.

Saudi mu mali ponúknuť dvojročnú zmluvu a čistý plat 20 miliónov eur ročne. V súčasnosti, v závislosti od zdrojov, dostáva obranca 4 až 5 miliónov eur v čistom ročne.

Mario Cortegana z The Athletic informuje, že situácia nie je taká jasná a definitívna, ako by sa mohlo zdať. Rozhovory prebiehajú, ale nie sú uzavreté a kapitán kráľov zatiaľ nič nepodpísal. Jeho zdroje v Saudskej Arábii zdôrazňujú, že takéto rokovania potrebujú čas a uzavretie detailov.

V Reale Madrid čakajú na vyriešenie tejto otázky, ktorá podmieňuje zostavu stopérov na budúcu sezónu. Médiá v Španielsku a Francúzsku naznačujú, že ak Nacho nakoniec tím opustí, kráľovský klub by mohol realizovať prestup Lenyho Yora z Lille.

Čo sa týka pozície kapitána v Reale Madrid, po odchode Toniho Kroosa sú štyrmi kapitánmi v správnom poradí Nacho, Luka Modrić, Dani Carvajal a Lucas Vázquez.

Ak Nacho opustí tím, prvým kapitánom sa stane Modrić a k tejto štvorici sa pridá Federico Valverde. Zaujímavosťou je, že za Uruguajčanom sa v tejto hierarchii seniority v tíme nachádza Vinícius Júnior.

zdroj: Mario Cortegana

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x