Domov Novinky Nacho sa rozhodol opustiť klub

Nacho sa rozhodol opustiť klub

Denník Marca informuje, že Nacho oznámil klubu a trénerovi svoje plány do budúcnosti.

Autor: Marek Varga
1 komentár

Nacho je skutočnou legendou Realu Madrid. Od jeho debutu ubehlo viac ako 13 rokov a v minulej sezóne sa už zdalo, že je blízko odchodu.

Počúval svoje srdce, svoje biele srdce. Predĺžil zmluvu o ďalší rok a teraz sa história opakuje… ale s iným koncom. José Félix Díaz, novinár z denníka MARCA hlási, že kapitán sa rozhodol opustiť Real Madrid.

Členovia trénerského personálu a vedenie vrátane Florentina Péreza už o jeho rozhodnutí vedia. To sa možno ešte zmení, no tentoraz sa zdá, že 34-ročný hráč sa už rozhodol.

V minulej sezóne bol jedným z faktorov, ktorý ho presvedčil, aby zostal, prevziať kapitánsku pásku.

Už v januári zdvihol nad hlavu svoju prvú trofej v tejto novej úlohe, keď Los Blancos porazili Atlético a Barcelonu, vďaka čomu triumfovali v Španielskom superpohári.

Zoznam záujemcov je stále pomerne dlhý a Inter medzi potenciálnymi zamestnávateľmi vyčnieva. Nacho nikdy nechcel hrať v Španielsku za iný tím.

Počas celej sezóny ho kontaktovali záujemcovia, hoci jeho výkon bol v prvých mesiacoch dosť slabý. Do popredia sa dostali červené karty, ktoré nemali nič spoločné s bezchybným správaním Nacha na ihrisku i mimo neho.

Rozhodnutie už možno padlo, no od Nacha môžeme očakávať 100% profesionalitu až do úplného konca. To je jeho najväčší záväzok až do jeho posledného dňa.

Španiel vie, že zmluvu môže kedykoľvek predĺžiť, no zároveň získal právo rozhodovať o svojej budúcnosti. Odísť z klubu nebude ľahké.

Ak Nacho odíde, Real Madrid bude rešpektovať jeho rozhodnutie a bude hľadať nového stredného obrancu. Číslom jeden je Leny Yoro z Lille, no alternatívou bude aj Rafa Marín, ktorý je momentálne na hosťovaní v Deportivo Alavés. Už teraz je isté, že Rüdiger, Militão a Alaba nezostanú v nasledujúcej sezóne sami.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x