Domov Novinky Nacho predĺži zmluvu s Realom Madrid!

Nacho predĺži zmluvu s Realom Madrid!

Odchovanec Realu Madrid Nacho Fernandez sa rozhodol. Predĺži zmluvu s Realom Madrid a stane sa tak kapitánom Los Blancos.

Autor: Marek
6 komentárov

Denník MARCA zistil, že Nacho sa rozhodol a zostane Madridistom aj naďalej!

Nacho, ktorý v poslednom čase zmenil agenta, už nejaký čas riešil dve ponuky z Interu Miláno a MLS. Okrem toho o neho prejavili záujem aj ďalšie zahraničné kluby ako Chelsea, Juve či AC Miláno.

Vždy mal jasno v tom, že ak odíde, bude hrať mimo Španielska. No napriek tomu, že mal na jednej strane ilúziu čeliť novej skúsenosti, muž z Alcalá de Henares sa rozhodol ďalej nečakať a rozhodnúť o svojej budúcnosti.

Na stole mal ponuku na obnovenie zmluvy, na ktorú chcel reagovať v júni. Spolu s otcom, ktorý mu v týchto otázkach radí, sa rozhodol, že jeho cesta musí pokračovať v Chamartíne ešte minimálne jeden rok a za rovnakých podmienok.

Jedným zo stimulov je aj byť prvým kapitánom tímu pred hráčmi ako Modrič, Carvajal či Kroos. Ďalším je dôvera, ktorú do neho vložil Ancelotti, s ktorým sa nedávno rozprával a povedal mu, že s ním počíta.

Nacho Fernández, ktorého fanúšikovia žiadali aj v zápase s Athletic, aby pokračoval, debutoval v prvom tíme 23. apríla 2011 v Mestalle (pri výhre 3:6 nad Valenciou), keď bol ešte členom rezervného tímu. Celkovo odohral za madridský tím 318 zápasov.

Nominácia do reprezentácie

Kvôli zraneniu Davida Garcíu dostal hráč Realu Madrid v pondelok pozvánku do národného tímu, aby ho povolali do záverečnej fázy Ligy národov.

Obranca bol v seniorskom tíme 23-krát a teraz, napriek tomu, že nebol na posledných Majstrovstvách sveta, sa po problémoch hráča Osasuny vracia do výberu La Roja.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
6 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

6
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x