Domov Novinky Nacho: „Gavi je dobrý chlapec“

Nacho: „Gavi je dobrý chlapec“

Zdá sa že atmosféra v Španielskom národnom tíme je pokojná.

Autor: Michal
1 komentár

Obranca Realu Madrid Nacho Fernandez už nemôže byť väčší Madridista. Málokto pociťuje vášeň z El Clasica viac ako on. Keď však príde na povinnosti v drese Španielska, všetko je zabudnuté.

Gavi sa v poslednej dobe stal pre fanúšikov Realu Madrid jednou z najviac frustrujúcich postáv španielskeho futbalu. Mnohí si myslia, že ho rozhodcovia prehliadajú. Tento pocit zosilnel v nedeľu, keď bolo Gaviho vidieť, ako napadol bez lopty stredopoliara Realu Madrid, Daniho Ceballosa.

V španielskom tábore však Nacho obhajoval Gaviho charakter, považuje to za súčasť futbalu.

„S Gavim som na túto tému nehovoril. Je to Clasico, sú tam kopy, bitky, trenice… Je to futbal. Nie je potrebné to znova kontrolovať. Cieľom je vyhrať s národným tímom. Keď budeme hrať znova, bude sa opakovať to isté, bude to pre vás lepšie, pretože tak budete mať o čom hovoriť. Gavi je dobrý chlapec.“

Na veterána Realu Madrid urobil dojem ako on, tak aj jeho spoluhráč z Barcelony Pedri.

„Pôsobia na mňa dobre. Sú to hráči ktorí sa presadili v Barcelone, čo je veľmi ťažké. Môžu nám veľmi pomôcť.“

Nacho mal slová lásky aj pre svojho nového manažéra Luisa de la Fuenteho.

„Luis je veľmi blízky. Veľmi láskavý ku každému. Nepoznal som ho, kým neprišiel pondelok. Povedali mi aký je a nemýlili sa. Veľmi podobný profilu trénera, ktorého máme v Reale Madrid. Dáva vám dôveru a lásku. Je to veľmi dôležité.“

Sám Ceballos povedal že s Gavim nemá žiadny problém a odhalil, že de la Fuente požiadal dvojicu, aby sa uistila že medzi nimi nebudú žiadne zlé pocity. Samozrejme u Španielského tímu je história trenia medzi prvkami Barcelony a Realu Madrid.

zdroj: football-espana.net

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x