Domov Novinky Nacho dnes oslavuje svoje 24. narodeniny!

Nacho dnes oslavuje svoje 24. narodeniny!

Autor: Dany
0 komentárov 64 videní

Včera 17.1. oslavoval hráč Realu Madrid – Álvaro Arbeloa svoje 31. narodeniny, ktorý má dres s číslom 17. Dnes 18.1 oslavuje svoje 24. narodeniny Nacho, ktorý má dres s číslom 18. Toľko na začiatok a poďme si niečo povedať o Nachovi.

 

Ako som skôr spomínal, Nacho má dnes 24 rokov. Nacho sa pripojil k Realu Madrid už vo svojich jedenástich. Po trinástich rokoch hrá teraz za Real Madrid už druhú sezónu za Á-čko a odohral 25 zápasov, túto sezónu odohral zatiaľ deväť a vyhral Španielsky Superpohár.

 

Nacho sa narodil 18. januára 1990 v hlavnom meste Španielska – Madrid. Zvyčajne hrával v strede obrany, ale jeho rýchlosť a dobrá taktická pozícia mu umožnila hrávať aj na oboch bokoch obrany. Užil si kľúčovú rolu v Castille, keď v sezóne 2011/12 vyhrali ligu. Debutoval za Real Madrid 23. apríla 2011, keď vyhrali 6:3 nad Valenciou v Mestalle. Jeho impozantný pokrok ho priviedol do prvého tímu minulú sezónu a v tejto sezóne si posilnil miesto u trénera Carletta a tak isto aj debutoval za jeho národný tím Španielsko.

 

My mu prajeme v redakcii hlavne veľa zdravia, šťastia a veľa úspechov v klube. Všetko najlepšie Nacho!

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

 

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x