Domov Novinky Možní súperi Realu Madrid v osemfinále Ligy majstrov

Možní súperi Realu Madrid v osemfinále Ligy majstrov

Dnes sa skupinová fáza Ligy majstrov skončila a už poznáme potenciálnych súperov Realu Madrid v osemfinále.

Autor: Marek Varga
11 komentárov

V posledných zápasoch skupinovej fázy sme ešte mali nejaké emócie, najmä v skupine F. Newcastle sa ujalo vedenia, no Miláno urobilo neskutočnú „remontadu“ a nakoniec vyhralo 2:1.

PSG sa v Dortmunde predstavilo koncertom premárnených šancí. Viackrát mohli skórovať aj BVB, no do vedenia išli po chybe Hakimiho domáci. PSG zásluhou Zaire-Emeryho vyrovnalo. Tento výsledok samozrejme odmenil Parížanov, ktorí sa umiestnili na druhom mieste za BVB.

Barcelona prehrala s Antverpami a Porto porazilo Šachtar 5:3. V ďalšom kole sa predstavia Španieli a Portugalci. Atlético zdolalo Lazio a spečatilo postup z prvého miesta a druhé miesto bude patriť Rimanom.

Predtým vyhrali svoje zápasy Manchester City a RB Lipsko, no v tejto skupine bolo všetko jasné už skôr.

KOŠE NA ŽREB OSEMFINÁLE LIGY MAJSTROV

1. KOŠ: Bayern Mníchov, Arsenal, Real Madrid, Real Sociedad, Manchester City, Atlético Madrid, FC Barcelona, ​​​​Borussia Dortmund.
2. KOŠ: FC Kodaň, PSV, Neapol*, Inter Miláno, RB Lipsko, S.S. Lazio, FC Porto, PSG.

Žreb osemfinále Ligy majstrov sa uskutoční v pondelok o 12:00 v Nyone. Tradične nemôžeme čeliť rivalovi zo skupiny (Neapol*) alebo tímom zo Španielska.

MOŽNÍ RIVALI REALU MADRID V OSEMFINÁLE LIGY MAJSTROV: FC Kodaň, PSV, Inter Miláno, RB Lipsko, S.S. Lazio, FC Porto, PSG.

Subscribe
Notify of
11 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

11
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x