Domov Prestupy MLS sa hlási o služby Nacha

MLS sa hlási o služby Nacha

Američania by chceli Španiela podpísať v zime, no on chce pokračovať v Reale Madrid a predĺžiť zmluvu, ktorá mu vyprší budúci rok.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Nacho bude mať budúci rok v januári 33 rokov, ale jeho fyzický stav je stále bezchybný a mnohí tvrdia, že by mal byť zaradený do tímu Luisa Enriqueho.

Jeho hodnota zostáva nezmenená a nedávno sa o neho uchádzala MLS, ktorá ho má záujem priviesť už počas zimného prestupového obdobia.

Šéfovia americkej ligy majú veľký záujem o získanie hráča z Realu Madrid, vzhľadom na to, že by to bola ďalšia publicita a impulz, ktorý sa udial pri iných veľkých menách z Európy.

Značka Real Madrid znamená v Spojených štátoch veľa, žije tam totiž veľa fanúšikov Realu Madrid. Nacho by vďaka svojim skúsenostiam a všestrannosti dokonale zapadol do americkej ligy, keďže môže hrať na všetkých štyroch defenzívnych postoch.

David Beckham by bol tiež rád, keby ho mal v Interi Miami. Nacho sa však z klubu svojho života pohnúť nechce. Za Los Blancos odohral už 286 zápasov a hoci odohral o 600 minút menej ako v tomto bode v predchádzajúcej sezóne, chce sa dohodnúť s klubom po skončení zmluvy (30. júna) a vynaložiť maximálne úsilie na jej predĺženie do roku 2024.

Nacho je jedným z mála, ktorý je „mužom jedného klubu“, ak vezmeme do úvahy, že v histórii Realu Madrid boli len štyri takéto prípady: Zárraga, Camacho, Chendo a Manolo Sanchis.

Nacho žije vo svojom rodnom meste Alcalá de Henares s manželkou a dvoma deťmi a už očakáva príchod tretieho. Na Bernabéu ho majú radi a klub si vždy pochvaľoval jeho profesionalitu a príkladné správanie.

Ancelotti je vďačný aj za to, že či hrá málo alebo veľa, nikdy sa neškerí a nesťažuje sa médiám. Carletto ho nazýva „pesimistickým“ obrancom, čo je kompliment, pretože to znamená, že sa celých 90 minút sústredí.

O jeho situáciu sa zaujímajú aj Miláno (chceli ho minulé leto), Rím (chcú ho od roku 2019) a Lopeteguiho Wolves vzhľadom na to, že baskický tréner ho dobre pozná.

Nezabúdajme, že Nacho v minulosti odohral za Castillu 111 zápasov, ku ktorým by sa malo pridať 286 s prvým tímom (v tejto sezóne dosiahne 300). Všetko nasvedčuje tomu, že Španiel zostane v klube.

zdroj: as.com

Marek Varga

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x