Domov Novinky Militão sa vracia do Madridu so svalovým problémom

Militão sa vracia do Madridu so svalovým problémom

Autor: Marek
1 komentár 261 videní

Éder Militão si poranil pravý stehenný sval, informovala o tom Brazílska futbalová federácia. Štart stopéra v nasledujúcich zápasoch Los Blancos je otázny.

Militão nastúpil v základnej zostave nedeľňajšieho zápasu proti Kolumbii, ale zápas nedokončil, pretože ho v 71. minúte striedal Thiago Silva.

Obranca Chelsea mal dlhú rozcvičku pri postrannej čiare a napokon odohral svoj 100. zápas za Canarinhos, takže striedanie bolo skôr plánované, ale tesne pred striedaním, Militão narazil do Falcaa a trvalo dlho, kým sa dostal z ihriska. Po incidente došlo k striedaniu a obranca odkráčal na lavičku sám.

V posledných dňoch však stopér s mužstvom netrénoval a v správe sa uviedlo, že hráč Realu utrpel pomliaždeninu a individuálne pracoval s fyzioterapeutmi.

Globo informovalo, že dnes Federácia vydala novú správu, ktorá informovala o svalovom zranení v zadnej časti pravého stehna.

Dodalo sa, že hráč v stredu nebude trénovať s tímom a vo štvrtok nenastúpi na zápas proti Uruguaju, takže opustil reprezentačný zraz a tímový lekár Rodrigo Lasmar zostáva v kontakte s lekárskym tímom v Madride.

Mario Cortegana z Goal dodal, že zranenie bolo dôsledkom úderu od Falcaa, ale vykonané testy ukázali iba modrinu.

Podrobnejšie analýzy sa vykonajú po návrate stopéra do Španielska. Štart 23-ročného hráča so Šachtarom nateraz nie je vylúčený.

Militão v klube odohral ako jediný, okrem Thibauta Courtoisa, všetky dostupné minúty v desiatich zápasoch.

zdroj: globo.com, Goal

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x