Domov Novinky Miguel Gutierrez dostáva Marcela do problémov

Miguel Gutierrez dostáva Marcela do problémov

Autor: PDReal
10 komentárov 3177 videní

Bol to iba ich prvý skutočný predsezónny priateľský zápas, ale nedeľňajšia prehra Realu s Rangers naznačila že Ancelottiho čaká tvrdá drina.

Talian si dnes viac ako kedykoľvek predtým uvedomuje, že zúfalo potrebuje dostať ostatných svojich hráčov späť do tréningu, pretože Rangers pôsobili oveľa pripravenejšie ako Los Blancos.

Mnoho problémov však nie je nových a neposkytuje veľa dôvodov na optimizmus.

Zdá sa, že Marcelo a Isco v tíme Realu Madrid nemajú miesto, a to bolo vidieť v prvom polčase. Brazílčan, s kapitánskou páskou na rukáve, znova nepredviedol najlepší výkon. Bude potrebovať viac času na to, aby ukázal čo ponúka, ale jeho problémy boli zrejmé. Strácal lopty, nemal rytmus a v útoku ponúkol veľmi málo. Isco sa príliš nelíšil.

Keď je vaším najlepším hráčom brankár, je zrejmé že sú veci ktoré je potrebné vyriešiť. Andriy Lunin bol v daný deň vynikajúci. To je jedna z mála dobrých správ. V prípade potreby má Real za Courtoisa solídnu náhradu.

Rodrygo Goes vstupuje do dôležitého roku ako hráč Realu Madrid. Včera naznačil že by mohol byť jedným z mužov, ktorí budú nastupovať po boku Karima Benzemu.

Rangers boli oveľa lepší ako Real Madrid. Boli rýchli, priami a spôsobovali Los Blancos ťažkosti.

Miguel Gutierrez dostáva Marcela do problémov

Real Madrid sa v druhom polčase zlepšil a to aj zásluhou Miguela Gutierreza. Po tom, čo v minulej sezóne urobil dojem na Zinedina Zidana, začal svoj život pod Ancelottim rovnako dobre. Má talent, osobnosť a energiu potrebnú na dosiahnutie zmeny.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
10 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

10
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x