Domov Novinky Mbappé sa stále nerozhodol, PSG už má troch nástupcov

Mbappé sa stále nerozhodol, PSG už má troch nástupcov

Autor: Marek Varga
8566 videní

Téléfoot na TF1 priniesol najnovšie informácie o budúcnosti Kyliana Mbappého. Jeho budúcnosť zostáva naďalej nejasná.

Francúzi po zápase v Mníchove opäť zdôraznili, že Kylian ešte nie je rozhodnutý o svojej budúcnosti. Téléfoot v nedeľu informoval, že útočník neurobil rozhodnutie z jednoduchého dôvodu: plne sa sústredí na sezónu.

PSG súperí s Lille o titul v Ligue 1 a stále bojuje v Lige majstrov, kde má výhodu v domácom prostredí proti Bayernu Mníchov.

Rozhovory medzi predstaviteľmi klubu a futbalistom naďalej pokračujú. Analyzujú sa dáta a diskutuje sa najmä o športovom projekte PSG a dlhodobých cieľoch. Televízny program zdôraznil, že aj keď sa počas budúceho týždňa neoznámi nová zmluva, nebude to znamenať odchod 22-ročného hráča.

Jednoznačnou prioritou klubu je predĺženie zmluvy s Mbappém, zároveň sa však začalo pracovať aj na alternatívach v prípade, že sa rozhodne odísť. Na zozname Parížanov sú tri mená.

Športový riaditeľ Leonardo je stále blízko Lea Messiho, ktorému vyprší zmluva v júni. Tréner Mauricio Pochettino mal tiež povolať Harryho Kanea, s ktorým spolupracoval v Tottenhame.

Katarských majiteľov klubu zase najviac zaujíma Mohamed Salah, ktorému v roku 2023 vyprší zmluva s Liverpoolom. Prvý kontakt s nim sa uskutočnil v minulom mesiaci.

zdroj: Téléfoot

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x