Domov Prestupové leto 2021 Mbappé: „Mojim veľkým snom je vyhrať Ligu majstrov s PSG“

Mbappé: „Mojim veľkým snom je vyhrať Ligu majstrov s PSG“

Autor: Marek
6 komentárov 2534 videní

Francúzsky útočník prezradil v máji svoj cieľ na nadchádzajúcu sezónu, a ten jasne naznačuje, že sa tento rok neplánuje nikam sťahovať.

Kylian Mbappé už informoval Paríž Saint-Germain o svojom zámere nepredĺžiť kontrakt, ale nedávne vyjadrenia naznačujú, že vo francúzskej metropole zostane minimálne do roku 2022.

Francúz je spolu s Neymarom hviezdou oficiálneho magazínu PSG, v ktorom poskytol rozhovor s brazílskym hráčom a uviedol, že jeho veľkým snom je vyhrať Ligu majstrov s Parížom.

„Mojím veľkým snom je vyhrať Ligu majstrov s PSG, bolo by to fantastické,“ vyhlásil Mbappé, ktorý bol spolu s Neymarom na titulnej strane časopisu PSG Magazine.

Hráč, ktorého zmluva je platná do roku 2022 ju nemá záujem predĺžiť, ale posledný rok zmluvy by sa mohol pokúsiť o víťazstvo v Lige majstrov s klubom, do ktorého prišiel v roku 2018.

Kylian Mbappé sa momentálne zameriava na predsezónnu prípravu s PSG a v nedeľu by mohol nastúpiť proti Lille v zápase o francúzsky superpohár.

Hráč si skrátil dovolenku a vrátil sa do práce so svojimi spoluhráčmi, a ak nedôjde k žiadnym prekvapeniam, nastúpi v základnej zostave 7. augusta v úvodnom zápase Ligue 1 proti Troyes.

Obsah celého rozhovoru zatiaľ nebol zverejnený na internete. Pokúsime sa ho získať a priniesť vám ho.

Aktualizácia: MARCA oznamuje, že časť rozhovoru sa uskutočnila v máji tohto roku a v plnom rozsahu bude zverejnená zajtra.

zdroj: as.com, marca.com, twitter.com

Subscribe
Notify of
6 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

6
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x