Domov La Fábrica Mario Gila sa stane hráčom Lazia

Mario Gila sa stane hráčom Lazia

Oba kluby sa dohodli na prestupe stredného obrancu. Lazio za neho zaplatí 6 miliónov eur a Real si ponechá 50 % práv na hráča.

Autor: Patrik98
0 komentár

Mario Gila opustí Real Madrid a pôjde do Lazia. Stredného obrancu čakajú lekárske testy, oznámenie o prestupe a oficiálny podpis zmluvy.

Králi súhlasili s operáciou v pondelok popoludní. MARCA už informovala, že oba kluby medzi sebou rokovali a teraz dospeli k dohode, o ktorej informujú aj Gianluca Di Marzio a Fabrizio Romano.

Real Madrid dostane šesť miliónov eur a ponechá si 50 % práv na 21-ročného hráča. To je o milión viac, ako sa pôvodne predpokladalo, keďže Katalánčan bol ocenený celkovo na desať miliónov eur. Športový projekt a mesto Rím mali výrazný vplyv na rozhodnutie hráča, ktorý bude mať šancu hrať aj Európsku ligu.

Zmluva do roku 2027

Ak bolo Lazio prinútené k boju na poslednú chvíľu, bolo to kvôli naliehaniu Getafe. Katalánec si však nakoniec vybral Lazio, ktoré bolo nútené vyrovnať ponuku a tiež navrhnúť šesť miliónov eur.

Mario Gila bol v minulej sezóne v Castille pre Raúla veľmi dôležitým členom kádra a debutoval v prvom tíme pod vedením Ancelottiho v dvoch ligových zápasoch. Ekonomické návrhy boli veľmi vyrovnané, no stoper čoskoro poputuje do nového pôsobiska, kde bude hrať päť sezón.

Zdroj: Marca.com

Patrik98

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x