Domov Novinky Mariano Diaz – Kam povedú jeho kroky?

Mariano Diaz – Kam povedú jeho kroky?

Zdá sa že dni Mariana Diaza v Reale Madrid sú zratané. Kam by mohol zamieriť?

Autor: Michal
1 komentár

Real Madrid má vo svojom kádri viacero hráčov, ktorým na konci tejto sezóny vypršia zmluvy. Klub bude dúfať že niektorí z nich zostanú, zatiaľ čo na druhej strane by pre všetky zúčastnené strany mohlo byť najlepšie, keby niekoľko z nich odišlo zo Santiaga Bernabeua.

Jedným z takýchto hráčov je Mariano Diaz. Ten je úplne mimo plánov talianskeho manažéra. Podľa štatistík Transfermarktu odohral v tejto sezóne 5 zápasov a celkovo odohral 25 minút futbalu.

Po štyroch rokoch možno s istotou povedať, že Marianov návrat do Realu Madrid sa ukázal ako chyba. Na konci tejto kampane sa očakáva, že bude na odchode zo Santiaga Bernabeua. Napriek jeho problémom dostať sa do tímu sa zdá že je o jeho podpis záujem.

Lazio má záujem bojovať o útočníka Realu Madrid

Ako informoval Corriere dello Sport (cez Lazio News 24), Lazio má kontakt s jeho agentúrou You First. Prestup Mariana by bol pre klub Serie A ľahko uskutočniteľný, keďže útočník môže od januára dohodnúť predzmluvnú dohodu. A prestup do Talianska by mal byť pre hráča vítaný.

Aj keď je to už zabudnuté po rokoch trápenia na lavičke Los blancos, Mariano mal počas svojho pôsobenia v Lyone ohromujúcu sezónu, čo presvedčilo Real Madrid aby ho priviedol späť.

Okrem toho má stále len 29 rokov a ako futbalista je v polovici fyzického rozkvetu. Nie je ťažké pochopiť, prečo by klub ako Lazio mohol mať záujem.

Laziu sa pod vedením Maurizia Sarriho darí a momentálne je v tabuľke Serie A na 4. mieste. V minulej sezóne skončili na piatom mieste. Preto to môže byť pre Mariana atraktívna destinácia, keď mu vyprší kontrakt v Reale Madrid.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x