Domov Novinky Mariano chce, aby ho klub nechal odísť zadarmo

Mariano chce, aby ho klub nechal odísť zadarmo

Mariano by mohol odísť, no zdá sa že len ako voľný hráč

Autor: Michal
5 komentárov

Do konca letného prestupového obdobia zostáva už len týždeň a je tu niekoľko hráčov, ktorích sa Real Madrid stále snaží posunúť ďalej. Jedným z nich je Mariano Diaz, a to aj napriek nedostatku možností vpredu. Jednoduchý dôvod je ten, že hráč momentálne nemá v tomto tíme žiadnu jasnú rolu. Jeho šance na to že sa objaví v plánoch Carla Ancelottiho sú prinajlepšom mizivé.

Diaz sa vrátil z Lyonu po neuveriteľnej sezóne v Ligue 1, ale dá sa s istotou povedať, že na tím Los Blancos ešte nedosiahol. Je na okraji kádra prvého tímu, napriek tomu že Karim Benzema je jediným ďalším útočníkom v klube.

Diazovi vyprší aktuálna zmluva s Realom Madrid budúce leto a vtedy bude môcť odísť ako voľný hráč. Zdá sa však že by to mohol urobiť o sezónu skôr.

Ako informoval AS, Real Madrid nechce prepustiť Diaza zadarmo, čo je možnosť, ktorú útočník hľadá. Los Blancos stále dúfajú v prestup.

Mal by Real Madrid dovoliť Marianovi odísť ako voľnému hráčovi?

Podľa štatistík Transfermarktu odohral Diaz v minulej sezóne za Real Madrid len 11 zápasov a celkovo odohral 397 minút futbalu, v ktorých strelil 1 gól a pridal 1 asistenciu.

Toto nie je výkon v ktorý by Real Madrid dúfal, keď ho v lete 2018 podpísal z Lyonu a odovzdal mu dres s číslom 7.

V tejto chvíli si však treba položiť otázku, či je správna možnosť nechať Diaza odísť, ak Real Madrid toto leto nepodpíše náhradu. Jeho odchod by zanechal Benzemu ako jediného útočníka, a to nie je ideálna situácia. Francúz má 34 rokov a napriek jeho neuveriteľnej kondícii sa zranenia môžu stať každému hráčovi, dokonca aj tomu najlepšiemu na svete.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x