Domov Klub Marco Asensio je definitívne späť

Marco Asensio je definitívne späť

Autor: Administrátor
0 komentár 447 videní

Marco Asensio využil pozastavenie sezóny v Španielsku a rehabilitačný proces je prakticky za nim a je pripravený vrátiť sa do tréningu v plnej kondícii.

Posledná fáza ide správnym smerom. 24-ročný futbalista bol skutočne pripravený vrátiť sa do tréningu spolu s tímom pred niekoľkými týždňami, ale zo zrejmých dôvodov bol tento rok preložený.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Napriek všetkému posledný mesiac strávený doma starotstlivo splnil plán, ktorý pre neho pripravil technický personál Realu Madrid. Asensio sa chce vrátiť na svoju najvyššiu úroveň, takže vie, že z hľadiska fyzickej prípravy si nemôže dovoliť ani najmenšie zanedbanie.

Pri takejto dlhej rehabilitácii je každý týždeň nesmierne dôležitý. Toto bolo tiež prioritou hráča, keď 7. augusta 2019 podstúpil opráciu – stanovil si týždenné ciele.

Najdôležitejšie je, že počas pobytu doma sú pocity Asensia rovnako dobré a pozitívne, ako keď bol naposledy s tímom vo Valdebebas. Kľúčové je to, že pri práci s loptou nepociťoval žiadnu bolesť.

Pandémia úplne zmenila plány Zidana s Asensiom. Spočiatku to vyzeralo tak, že sa Španiel vráti v posledných týždňoch, keď sa ešte hralo, aby pomohol Realu Madrid v rozhodujúcej fáze sezóny a potom mohol odcestovať so Španielskom na EURO. Teraz ho bude mať francúzsky tréner z hľadiska fázy sezóny oveľa skôr k dispozícii.

Výhodou je aj to, že tréning najskôr začne na individuálnej úrovni, rozhodla o tom vláda Španielska. Pre Asensia to znamená, že začne presne na tej istej štartovacej línií ako ostatní hráči. A po takýchto komplikovaných zraneniach je to dokonca dosť dôležité.

Ak sa nestane nič neočakávané, Zidane bude mať k dispozícií plne uzdraveného Asensia od prvého dňa tréningu.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x