Domov Novinky Marcelo chce pokračovať v Reale Madrid

Marcelo chce pokračovať v Reale Madrid

Brazílčan vyjadril vôľu pokračovať v najslávnejšom drese. Otázkou je čo na to vedenie Los Blancos.

Autor: Michal
0 komentár

Marcelo chce pokračovať vo futbale a jeho túžbou nie je nič iné, ako robiť to v Reale Madrid. Brazílčanovi končí zmluva 30. júna a počas celej sezóny sa hovorí o budúcnosti krajného obrancu.

Zdá sa že všetko nasvedčuje tomu, že jeho čas v Reale Madrid sa skončil. Brazílčan sa môže rozlúčiť vo finále Ligy majstrov 28. mája v Paríži.

Blížiac sa k svojim 34. narodeninám, obranca Realu Madrid cíti, že má stále silu a schopnosti pokračovať v tíme. K Los BLancos sa pripojil v roku 2007 vo veku 18 rokov, a sa stal hráčom ktorý vyhral s Los Blancos najviac titulov.

Marcelo zatiaľ v tejto sezóne odohral 17 zápasov, pričom pozoruhodný je najmä jeho prínos v predĺžení proti Chelsea. V zápase sa krátko po nástupe zranil, no vzhľadom na potreby svojho tímu pokračoval v hre so svalovými problémami.

Zatiaľ žiadne rokovania

Riaditelia Realu Madrid čakajú na koniec sezóny a až potom urobia konečné rozhodnutia. Aj keď je pravda, že Luka Modrič si je už vedomý zámeru klubu obnoviť zmluvu, ktorá vyprší tiež 30. júna 2022, v prípade Marcela v tomto smere neprebehla žiadna komunikácia.

Isco a Gareth Bale sú ďalší dvaja hráči, ktorých zmluvy vypršia o menej ako dva mesiace a obaja už vedia, že nezostanú v Reale Madrid.

Budúcnosť vo vzduchu

Marcelo nemá núdzu o záujemcov. No je odhodlaný zostať v Reale Madrid, aj keď to znamená že zostane len okrajovou postavou.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x