Domov Novinky Marcelo by sa mohol v budúcej sezóne stretnúť s Realom Madrid v Lige majstrov

Marcelo by sa mohol v budúcej sezóne stretnúť s Realom Madrid v Lige majstrov

Marcelo je jedným z najlepších ľavých obrancov vo futbalovej histórii a legendou Ligy majstrov UEFA. Práve vyhral svoj piaty titul v tejto súťaži, hoci bol tento 34-ročný hráč náhradníkom (odkrútil si 94 minút).

Autor: PDReal
0 komentár

Veľa sa hovorilo o tom, kde by mohol Marcelo hrať budúcu sezónu. Veľa klubov mimo európskej päťky sa naňho chystá. Záujem je dokonca aj v rámci LaLigy, napríklad Real Valladolid a legendárny Ronaldo Nazario .

Existuje však ešte zaujímavejšia možnosť. Majster Serie A Miláno predložilo ponuku Marcelovi. Podľa správy Ozgura Sancara z Diario AS to myslia s podpisom Brazílčana vážne.

Problém je že Milan ponúka tri milióny eur. AC nemá veľa peňazí na míňanie. Ale keďže Marcelo zarobil v Reale šesť miliónov eur ročne a tie isté peniaze mohol dostať aj od klubu mimo európskej päťky, mali by ponúknuť viac.

Ak Rossoneri naozaj chcú aby bol Brazílčan náhradníkom iného bývalého hráča Realu Madrid, Thea Hernandeza, potom by mali pritlačiť. Bolo by pre nich zaujímavé získať Marcela, ktorý má veľké skúsenosti z Ligy majstrov a svojou technickou kvalitou a futbalovým IQ je stále nebezpečnou zbraňou v útoku.

To znamená, že majstri Serie A a tím smerujúci k návratu do Ligy majstrov má o Marcela značný záujem. Ikona Los Blancos by sa tak skutočne mohla v budúcej sezóne stretnúť s Realom Madrid v LM. Či už to bude v drese Rossoneri alebo iného klubu, bolo by krásne vidieť Marcela späť na Bernabeu!

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x