Domov Novinky Marcelo a Isco stále bez klubov

Marcelo a Isco stále bez klubov

Marcelo a Isco sú stále bez nových tímov už viac ako mesiac po vypršaní zmluvy s Realom Madrid.

Autor: Marek
0 komentár

Real Madrid už dlhšie vedel, že nepredĺži zmluvy Marcelovi a Iscovi, ktoré vypršali 30. júna. Je veru ťažké pochopiť, že hráči, ktorí chcú pokračovať v kariére sú 5. augusta bez klubu.

MARCA poukazuje na to, že Marcelo odišiel z Realu Madrid so špeciálnou rozlúčkou a rekordným počtom trofejí, no mimo klubu už taký šťastný nie je.

34-ročný hráč zdôraznil, že má v úmysle pokračovať v hre a zameriava sa na tím na vysokej úrovni. Toto leto bol najviac spájaný s Valladolidom, Getafe, Lyonom, Marseille, Fenerbahçe a Milánom, v Brazílii sa špekulovalo o návrate do Fluminense, z ktorého obranca odišiel do Európy ako 18-ročný.

AS dodáva, že bývalý kapitán Los Blancos dostal oveľa viac ponúk vrátane ponúk z Kataru, ale veľmi túži hrať na veľmi vysokej úrovni.

Prioritou obrancu navyše zostáva jeho ďalší život v Madride, čo výrazne obmedzí jeho možnosti. Zdá sa však, že skĺbiť všetky požiadavky a priority 34-ročného muža sa nepodarí.

Nakoniec si Marcelo bude musieť vybrať klub na úkor niečoho, vrátane potenciálneho odchodu z Madridu alebo dokonca Španielska. Hlavná otázka znie: na akej úrovni bude Marcelo ďalej hrať?

Prípad Isca o jednom klube

Kým v prípade Marcela sa hovorilo o viacerých kluboch, v prípade Isca sa klebetilo len o Seville a konkrétnejšie o trénerovi Julenovi Leopeteguim, pretože športový riaditeľ Monchi preferuje mladších a fyzicky zdatnejších hráčov.

Situáciu Španiela má sledovať aj Betis, no Verdiblancos majú ešte menšie finančné možnosti ako ich susedia a stredopoliar nechce ísť oveľa nižšie s platom, ktorý doteraz dostával v Reale Madrid.

Približne 5 miliónov eur v čistom je mimo dosahu Betisu a do značnej miery aj Sevilly.

Okrem toho Betis nebude hrať Ligu majstrov, a preto musel Isco odmietnuť aj Rím. Tridsiatnik žiari zatiaľ len tréningom na Instagrame. Novinári však zatiaľ nerobia poplach, pretože záujmy Španiela zastupuje Jorge Mendes a médiá sú si isté, že do konca augusta mu klub so svojou sieťou kontaktov nájde. Otázkou zostáva: na akej úrovni a s akým platom?

zdroj: as.com, marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x