Domov Prestupy MARCA: Real v zime neuskutoční žiadne prestupy

MARCA: Real v zime neuskutoční žiadne prestupy

Los Blancos neveria v zimné prestupové obdobie. Všetko nasvedčuje tomu, že január 2024 nebude v tomto smere žiadnou výnimkou a Real už po nikom nesiahne.

Autor: Marek Varga
0 komentár

V posledných dňoch sa šuškalo o potenciálnych posilách Realu Madrid v zimnom prestupovom období, ktoré sa začne 2. januára a skončí začiatkom februára.

Pre funkcionárov Realu Madrid je to však úplne jedno, pretože pre nich je okno zatvorené skôr, ako sa vôbec otvorilo. MARCA tvrdí, že nie je možné uskutočniť žiadny prestup.

Klub verí súčasnému kádru a tomu, čo môže ponúknuť. Na Bernabéu sa verí, že akékoľvek fámy, ktoré sa objavia, budú „v záujme agentov, nie Realu Madrid“.

Prvý, kto sa o zimnej pasivite dozvedel, bol Carlo Ancelotti. Talian svojim hráčom verí a vie, že prípadné medzery zaplnia tí, ktorí sú už trénerovi k dispozícii a sú vo Valdebebas denne.

Vstupné dvere sú zatvorené, ale… či niekto odíde, závisí od samotných hráčov. Aktivisti ani tréneri neplánujú odchody, no rozhodovať budú samotní hráči.

MARCA verí, že klub nikomu nenaznačil, že odchod je najlepšia možnosť. V zime 2023 mal Dani Ceballos viacero ponúk, no ako prvý chcel zostať v Reale, čo sa skončilo podpisom novej zmluvy.

Madridský tím si všimol, že Španiel ešte môže niečo priniesť Realu. Podobne to bolo aj s Nachom, no ten ponuky ani nepočúval.

V auguste vyvolalo zranenie Militãa poplach, ale Valdebebas zostalo pokojné. Nehľadali sa za každú cenu posily, čo by sa časom v kádri mohlo stať problémom. Rehabilitácia Brazílčana prebieha dobre a očakáva sa, že budú dodržané všetky termíny.

Očakáva sa, že sa bude môcť vrátiť do tímu v marci. Situácia u Courtoisa bola a je úplne iná, čo ukázal aj príchod Kepu. S brankárom sa nie je kam ponáhľať.

S Florentinom Perezom na čele sa Real Madrid objavoval na zimnom prestupovom trhu len zriedka. Klub neverí, že toto obdobie je vhodné na privedenie nových hráčov. Adebayor, Diego López, Brahim, Lucas Silva, Reinier a Gravesen boli niektoré z mien, ktoré sa pripojili k madridskému tímu v januári a žiadny z nich sa v tíme dlhodobo nepresadil.

V núdzových situáciách sa môžete spoľahnúť aj na akadémiu. Nico Paz je obľúbencom trénerského štábu a nedá sa vylúčiť, že dnes absolvuje debut v prvom tíme, ktorý nastúpi doma proti Rayu.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x