Domov La Fábrica MARCA: Raúl sa rozhodol o budúcnosti

MARCA: Raúl sa rozhodol o budúcnosti

Florentino Pérez bol informovaný, že bývalý legendárny hráč Realu Madrid strávi ďalšiu, už šiestu, sezónu ako tréner kráľovskej rezervy.

Autor: Marek Varga
0 komentár

V posledných dňoch sa vo Valdebebas realizovali rôzne stretnutia a vykonávali rozhodnutia. Športové riaditeľstvo Realu hovorí o budúcnosti mnohých hráčov a trénerov.

Jeden z najdôležitejších rozhovorov sa týkal Raúla Gonzáleza. Ako zistil denník MARCA, tréner Castilly zostane vo svojej funkcii aj pre budúcu sezónu.

Tréner to potvrdil Josému Ángelovi Sánchezovi, generálnemu riaditeľovi Realu Madrid. Dôvera klubu v Raúla je úplná a absolútna a pokiaľ chce pokračovať v práci vo Valdebebas, nebudú tomu brániť žiadne prekážky.

Florentino Pérez sa Raúla nikdy nevzdá kvôli tomu, čo znamená pre Real Madrid a čo môže priniesť akadémii vo Valdebebas.

Carlo Ancelotti je spokojný s rozhodnutím bývalého kapitána Realu Madrid, pretože porozumenie medzi nimi je dokonalé. Raúl navštevuje stretnutia prvého tímu, pretože Talian ho pozýva na porady trénerského štábu. V skutočnosti tím Realu Madrid, ktorý začne predsezónnu prípravu o mesiac a desať dní, bude mix oboch tímov.

Raúl už týždne spolupracuje s Manuelom Fernándezom, riaditeľom akadémie, aby pripravil tím Castilly na budúcu sezónu.

Los Blancos vedia a akceptujú, že kedykoľvek môže prísť ponuka alebo návrh, ktorý môže Raúl považovať za zaujímavý, ale kým sa takáto príležitosť nenaskytne, úlohou bývalého útočníka je dať tvar projektu rezervného tímu.

Bude to jeho šiesta sezóna v Castille, ktorá opäť prejde mnohými zmenami. Vinícius Tobías definitívne odíde, keďže jeho možnosť odkúpenia nebola aktivovaná.

Teraz prichádza moment bitky medzi agentmi a riaditeľmi, vzhľadom na túžbu niektorých hráčov opustiť Real Madrid alebo sa aspoň rozvíjať v tíme vyššej kategórie.

Anceloti chce „mať“ Maria Martína a Nica Paza, no bude to do veľkej miery závisieť od príchodov nových hráčov do prvého tímu.

Jedným z hráčov, ktorí najviac priťahujú pozornosť talianskeho trénera, je Fran González, ktorý sa pripojí do kádra Castilly, ale ktorého tréner v perspektíve prvého tímu nestratí z dohľadu.

Vo Valdebebas je jasné, že nie každému, kto chce, sa podarí opustiť rezervný tím. Nastal čas, aby sa tí, čo boli zapožičaní na hosťovania vrátili a rozhodli, čo sa s nimi stane, ako to bolo v prípade Javiho Villara, Nakaia, Leivu a Pabla Ramóna.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x