Domov Novinky MARCA: Modrić predĺži zmluvu s Realom!

MARCA: Modrić predĺži zmluvu s Realom!

Chorvát súhlasil a po stretnutí s Florentinom Pérezom chýba už len podpis zmluvy, aby bolo všetko oficiálne.

Autor: Henriette Ősziová
1 komentár

Luka Modrič bude hrať v bielom drese Realu Madrid ešte minimálne jednu sezónu, informuje denník MARCA. Situácia sa úplne otočila a to, čo sa mesiace zdalo ako dlhá rozlúčka, sa jednoducho stalo ďalším rokom v klube jeho života.

Dohoda medzi Lukom Modričom a samotným Florentinom Pérezom je kompletná, zdôrazňuje denník. Dobrá forma v posledných týždňoch, najlepšie miesto na hranie futbalu, rozhodnutie riaditeľov klubu, odchod Kroosa a s najväčšou pravdepodobnosťou aj odchod Nacha viedli k absolútnemu obratu, ktorý vyústi do uzavretia ďalšej ročnej zmluvy.

Aj Ancelotti si tak vydýchne po strate spojenej s odchodom Kroosa. „Aspoň jeden,“ povedal Talian. Modrić celú sezónu nepremýšľal o tom, že by sa s futbalom rozlúčil.

Tí, ktorí ho poznajú, totiž nevylučujú, že rozlúčka by mohla prísť až po Majstrovstvách sveta 2026 v USA, Mexiku a Kanade. Cíti sa silný a je len jedna vec, ktorú má tak rád, ako nosenie dresu Realu Madrid – nosenie farieb národného tímu.

Modrić sa s Ancelottim porozprával a dokonale pochopil situáciu. Prijal novú úlohu v tíme. Totálny a absolútny rešpekt k charakteru trénera a jedného z kapitánov.

Florentino Pérez, ako už denník MARCA informoval minulý piatok, bol tým, kto sa ujal situácie a všetko sa skončilo dohodou. A tak príbeh, ktorý sa začal v roku 2012, bude pokračovať…

Ďalším argumentom pre Modrića, aby zostal, je vytváranie histórie, respektíve jej predlžovanie, pretože Chorvát bude môcť prekonať Puskásov rekord ako najstarší hráč, ktorý odohral zápas za Real Madrid.

Tento rekord je 39 rokov a 36 dní. Predĺženie zmluvy takmer zaručuje, že ho stredopoliar prekoná, keďže 9. septembra dovŕši 39 rokov. Aktuálne je na druhom mieste pred Buyom a Dudekom.

Zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x