Domov Novinky MARCA: Jovic môže ísť na hosťovanie

MARCA: Jovic môže ísť na hosťovanie

Autor: Administrátor
0 komentár 1466 videní

Klub aj samotný futbalista čoraz viac premýšľajú o hosťovaní v inom klube. Zmenia Los Blancos názor na nového útočníka v prípade, že by Jovic odišiel?
Luka Jovic chce hrať. Zinedine Zidane mu chce dať priestor na ihrisku, ale nie je isté, či sa to zhoduje s predstavou Luku Jovica.
Klub chce, aby útočník získal viac skúseností na trávniku, ale pre Zidane to môže byť veľmi ťažké, pretože 22-ročný hráč svoje miesto v základnej zostave zatiaľ nemá. A po minulej sezóne už vôbec…
S nápadom hosťovania sa teraz zaoberajú obe strany. S informáciou prišiel denník MARCA. Králi veria, že útočník môže rozprestrieť svoje krídla ešte viac ako v Eintrachte Frankfurt. Veď práve vďaka tomu prišiel do Realu Madrid.
Srb ohúril Európsku ligu aj Bundesligu, v Španielsku sa zatiaľ nepresadil, nakoľko Zidane počíta na hrote hlavne s Benzemom.
V minulej sezóne nastúpil Jovic na 27 zápasov, odohral 806 minút a strelil iba dva góly. Srb odohral v základnej zostave iba osem zápasov.
Pred rokom o neho bojovalo viac klubov vrátane Barcelony, ktorá už dlhšie za neho posielala ponuky. V posledných týždňoch sa objavili ponuky z Milána a Herthy, ktoré by hráča prijali na hosťovanie. Los Blancos začali vážne uvažovať nad prijatím jednej z nich.
Predstavitelia Realu Madrid pravdepodobne nezmenia názor na podpísanie nového útočníka aj v prípade, že by Jovic odišiel.
zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x