Domov Novinky MARCA: Endrick podpíše zmluvu s Palmerias

MARCA: Endrick podpíše zmluvu s Palmerias

Futbalista môže hrať v Brazílii do roku 2025, no králi si ho strážia ako oko v hlave a v budúcnosti zvažujú jeho prestup.

Autor: Marek
0 komentár

Nová brazílska hviezda Endrick, na ktorú sa zameriavajú veľké európske kluby vrátane Realu Madrid, čoskoro podpíše zmluvu s Palmerias.

Jeho zmluva bude platiť do roku 2025 a bude to jeho prvá profesionálna zmluva. Správu priniesol novinár Fabrizio Romano a MARCA to potvrdila.

Útočník čoskoro podpíše predbežnú zmluvu, pretože podpísanie konečného dokumentu bude legálne až v júli.

Zmluva bude uzatvorená na tri roky, teda maximálnu dobu, ktorú ustanovuje zákon. To nepodmieňuje jeho budúcnosť mimo Brazílie, pretože hráč bude mať v zmluve výkupnú klauzulu vo výške 60 miliónov eur.

Real Madrid sleduje Endrickovu situáciu

Vzhľadom na jeho vek bolo predĺženie zmluvy (alebo podpísanie zmluvy s iným klubom v Brazílii) povinným krokom, keďže ani Real Madrid, ani žiadny iný európsky klub nemohol urobiť nič, aby ho zaradil do svojich radov.

Endrick má 15 rokov a Brazíliu by mohol opustiť až v roku 2024, ako to bolo aj v prípade Viníciusa a Rodryga.

Real Madrid preveruje operáciu, ktorá momentálne nie je prioritou, keďže má viacero rizík. Hráč je veľmi populárny, Real Madrid sa na neho sústredí kvôli budúcnosti, nakoľko Haalanda napokon Los Blancos nezískali.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x