Domov Novinky Luka Modrič sa chystá urobiť „nemožné“

Luka Modrič sa chystá urobiť „nemožné“

Autor: PDReal
3 komentáre 5261 videní

Modrič, ktorý ako 27-ročný hráč prišiel z Tottenhamu v roku 2012, nám dal desať rokov čistej zábavy a radosti. Jeho štart v Madride bol trochu pomalý, dokonca bol denníkom Marca neslávne označený za najhorší podpis sezóny.

V roku 2018, šesť rokov a viacero trofejí od toho momentu, Modrič vyhral Zlatú loptu. Bolo to vďaka jeho silnému vplyvu na Real Madrid, keď vyhral Decimoterceru a chorvátsko postúpilo do finále majstrovstiev sveta.

Luka Modrič získal viacero ocenení v Reale Madrid. Jeho kabinet trofejí obsahuje 4 Ligy majstrov, 4 Majstrovstvá sveta klubov, 3 Európske superpoháre, 2 La Ligy, 3 Španielske superpoháre a 1 Copa del Rey. Počas svojho pôsobenia v hlavnom meste Španielska sa Chorvát etabloval ako jeden z najlepších hráčov generácie a jeden z najlepších stredopoliarov, akých kedy tento šport videl.

Luka Modrič ešte nevešia kopačky na klinec

Modričova elegancia, triky, pracovná morálka, defenzívne povedomie, driblovanie a prihrávky sú elitné. Tieto vlastnosti z neho urobili všestranného stredopoliara a zabezpečili mu dlhodobý pobyt v jednom z najlepších klubov na svete.

A Luka stále nespomaľuje. Stále diktuje tempo a rozhoduje hry rovnako dobre ako kedykoľvek predtým. Modrič odohral po dovŕšení 35 rokov 69 zápasov za Real Madrid. Iba traja ďalší hráči; Gento, Di Stefano a Michelangelo tento výkon prekonali.

V dôsledku jeho oddanosti, výkonov a lásky ku klubu je chorvátsky kapitán pripravený na predĺženie zmluvy. Súčasný Modričov kontrakt sa končí v roku 2022. Podľa správ sú klub a hráč blízko k dohode o predĺžení jeho zmluvy do roku 2023.

Carlo Ancelotti nedávno uviedol: „Luka Modrić ešte nepodpísal predĺženie zmluvy, no s Realom Madrid má prakticky doživotnú zmluvu.“

Predĺženie zmluvy pre 36-ročného hráča v Reale Madrid by sa zdalo nemysliteľné. Perez je notoricky známy tým, že váhavo ponúka zmluvy hráčom starším ako 30 rokov, nieto 36! Ani ďalší velikáni Realu Madrid Sergio Ramos a Cristiano Ronaldo nedokázali prinútiť Pereza, aby ustúpil zo svojho postoja.

A napriek tomu to Luka Modrič dosiahol. Je požehnaním vidieť Modriča, ako predĺži zmluvu. Trio KCM môže vládnuť Bernebeu ešte ďalší rok.

zdroj: therealchamps.com

 
Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x