Domov Klub Lucas sa nevzdáva

Lucas sa nevzdáva

Autor: Administrátor
0 komentár 339 videní

Španiel patrí medzi hráčov, ktorého by klub najradšej predal už toto leto, aby na ňom zarobili nejaké peniaze. Tréner by však najradšej nechal hráča naďalej v tíme.

Lucas Vázquez je kandidátom na letný odchod z klubu. V súčasnosti je ťažké definovať nejaký termín, všetko záleží od toho, kedy sa obnoví aktuálna sezóna.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Hráč vśak chce aj Zidanovi dokázať, že pre tím môže byť užitočný a chce zostať minimálne do konca zmluvy, ktorá mu vyprší 30. júna 2021.

Tréner vždy ocenil Lucasa a nikdy na neho nezmenil názor. Trénerský personál je spokojný s jeho prístupom a odhodlaním, takže ak Lucas opustí klub tento rok, bude to len na základe rozhodnutia klubu.

1.júla bude mať Lucas 29 rokov. V Reale Madrid už dosiahol métu 200 zápasov, aktuálne ich má na konte 201. Lucas predtým odohral skvelé zápasy za Castillu, kde odohral 92 zápasov a bol kľúčovým hráčom v roku 2012, keď postúpili do Segunda Division.

V sezóne 2014/15 sa osvedčil v Espanyole a získal príležitosť vrátiť sa, kde bol po boku Ramosa, Cristiana, Modrića a ďalších.

Jeho prestup sa zrealizoval na žiadosť Rafu Beniteza. Fanúšikovia nikdy nezabudnú na jeho penaltu v Miláne z finále Ligy majstrov v roku 2016. Tento okamih bol dôkazom Lucasovej dôvery, ktorá do neho bola vkladaná.

Jeho štatistiky dokazujú, že väčšinou bol hráčom číslo 12. Vždy bol pripravený nastúpiť. V Reale Madrid dal 24 gólov a 46 asistencií. V tejto sezóne odohral iba 820 minút, podarili sa mu streliť 3 góly. V novembri utrpel zranenie prsta a vynechal sedem zápasov.

Podľa Transfermarkt má hodnotu 16 miliónov eur. To ďalej posilňuje želanie Realu Madrid predať ho aspoň za takýto balík peňazí. Útočník by odišiel iba vtedy, ak by dostal dobrú ponuku.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x