Domov Novinky Liverpool poškuľuje po Rodrygovi

Liverpool poškuľuje po Rodrygovi

The Reds, sú údajne ochotný vzdať sa TAA výmenou za Rodryga.

Autor: Michal
1 komentár

Real Madrid je majstrom nielen Španielska, ale aj Európy. V súčasnosti sú najlepším klubom na svete a Carlo Ancelotti je určite spokojný so svojím tímom. Pravidelne ho označuje za „najlepší tím“, s ktorým kedy mal tú česť pracovať. Ale s blížiacim sa letným prestupovým obdobím, sa vynárajú otázky, ako by mohol Talian vylepšiť svoj káder.

Dohoda o výmene s Liverpoolom, ktorá zahŕňa hviezdneho hráča Realu Madrid

Carlovi Ancelottimu sa údajne núka možnosť získať ofenzívne ladeného obrancu, avšak výmenou za hviezdneho krídeľníka. Podľa správy z Nacional Liverpool uvažuje o výmene medzi Trentom Alexandrom-Arnoldom a Rodrygom. Verí sa, že Liverpool by mohol využiť Rodrygovu neistú budúcnosť.

Keďže Endick a Kylian Mbappe prídu v letnom prestupovom období, konkurencia v ofenzíve Realu Madrid je obrovská. Aj keď je Rodyrgo viac než schopný presadiť sa v základnej zostave, môže mať pocit, že jeho budúcnosť je neistá a pri akomkoľvek poklese formy je teraz nahraditeľný.

Nedá sa poprieť, že Rodrygo je útočník svetovej triedy. V skutočnosti bol jedným z najvplyvnejších hráčov Realu Madrid počas ich víťaznej kampane v sezóne 2023/24. Preto netreba dodávať, že Carlo Ancelotti by si ho najradšej nechal.

Potenciálny príchod Trenta Alexandra-Arnolda však stačí na to, aby lákal každého manažéra, bez ohľadu na to, ako nabitý je jeho tím. Dáva zmysel, že nahradenie útočníka obrancom je pre Real Madrid tou najlepšou voľbou, keď analyzujeme rovnováhu tímu v nominálnej hodnote.

O Angličanovi je známe, že je jedným z najlepších krajných obrancov na svete a vo veku 25 rokov je logickým dlhodobým riešením pre prípadný odchod Daniho Carvajala.

V prospech Trenta hrá aj to, že môže hrať v strede poľa, keďže získal skúsenosti s hraním v tomto priestore pod Jurgenom Kloppom. Samozrejme, že hrá rolu hlbšie operujúceho stredopoliara, čo by mohlo byť znova len lákadlom pre Carla Ancelottiho, keďže jeho neľahkou úlohou, je zaplniť dieru po odchode Toniho Kroosa.

Alexander-Arnold si v Premier League urobil dobré meno pre svoj vynikajúci rozsah prihrávok. Častejšie bol kreatívnym centrom Liverpoolu a mohol by to ľahko zopakovať aj pre Real Madrid, čím by pridal nový rozmer ich výstavbe útoku.

Myslíte si, že Real Madrid by mal zvážiť výmenu medzi Trentom Alexandrom-Arnoldom a Rodrygom?

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x