Domov Novinky Liverpool hlása záujem o hráča Realu Madrid

Liverpool hlása záujem o hráča Realu Madrid

Je mladý Francúz na predaj?

Autor: Michal
0 komentár

Real Madrid v poslednom čase príliš neinvestoval do nových posíl. Jedným hráčom, ktorý bol výnimkou a prišiel v lete za veľkú prestupovú čiastku, bol Aurelien Tchouameni. Francúz prestúpil z AS Monaco za sumu 100 miliónov eur. A na začiatku to vyzeralo, že to bol majstrovský ťah.

Tchouameni predviedol niekoľko skvelých výkonov na začiatku sezóny a zaujal Casemirovo miesto v základnej jedenástke. Zdalo sa teda, že Real Madrid našiel životne dôležitý kúsok svojho stredu poľa na ďalšie desaťročie.

Veci však v posledných mesiacoch nefungovali tak hladko. S postupujúcou sezónou sa zdá, že Francúz vo svojich výkonoch stratil iskru. Tchouameni pravidelne zostáva na lavičke, najmä vo veľkých zápasoch. V dôsledku toho vznikli otázniky o jeho dlhodobej budúcnosti v klube.

Liverpool chce získať hráča Realu Madrid za 100 miliónov eur

Ako informoval 90min, Liverpool by mal záujem získať Tchouameniho, aj keby ho mohol priviesť len na hosťovanie.

Možno je priskoro nechať Tchouameniho odísť. O jeho talente niet pochýb. Stojí za to pripomenúť, že má len 23 rokov a hrá svoju prvú sezónu mimo Francúzska, a to za klub ako Real Madrid.

Takže nejaké zakopnutia na ceste za slávou sa dali očakávať. Za zmienku stojí aj to, že Tchouameni minul vo finále MS penaltu, čo mohlo mať negatívny vplyv aj na jeho sebavedomie.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x