Domov Novinky Lístkové šialenstvo na Ligu majstrov

Lístkové šialenstvo na Ligu majstrov

Už poznáme ceny vstupeniek na najbližšie zápasy Realu, Barcelony a Atlética vo štvrťfinále Ligy majstrov.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Vidieť Haaland znova na Bernabéu bude drahé (alebo lacné, v závislosti od toho, kto), užiť si Mbappého naživo bude stáť na Montjuïc rekordne vysoké ceny, ale sledovať, ako Jadon Sancho nahradil Judea v Borussii, bude cenovo dostupnejšie.

A najväčší rozdiel je vidieť, keď si skontrolujete ceny vstupeniek na zápasy mimo Španielska, keďže je lacnejšie zaplatiť si hotel, letenku a lístok, aby ste si užili štvrťfinále v Signal Iduna Park, Etihad alebo Parc des Princes.

Predaj vstupeniek na štvrťfinále Ligy majstrov rozpútal medzi fanúšikmi troch španielskych tímov šialenstvo a Real Madrid vedie klasifikáciu najdrahších vstupeniek.

Cena najdrahšej vstupenky bude 445 eur, najlacnejšia 125 eur (4. kategória). Navyše poplatok za VIP vstupenku môže dosiahnuť 1 400 eur v najlepších priestoroch zrekonštruovaného zariadenia.

Manchester City zverejnil aj ceny vstupeniek na domáci zápas proti Realu Madrid 17. apríla a sú lacnejšie.

16. apríla 2024 bude tím Xaviho Hernándeza čeliť PSG v druhom zápase štvrťfinále Ligy majstrov s cieľom postúpiť… a pokračovať v napĺňaní rozpočtu Barcelony.

Joan Laporta očakáva, že štadión bude plný, ako tomu bolo proti Realu Madrid a Neapolu, preto klub mierne zvýšil ceny aj preto, že štadión nemá takú veľkú kapacitu ako Camp Nou.

Ceny vstupeniek na Barça-PSG sa podľa klubovej stránky pohybujú od 174 do 399 eur, bez VIP miest, ktoré stoja 725 eur. Takáto vstupenka vám umožní exkluzívny prístup do VIP miestnosti, prémiového cateringu a nápojov.

Najlacnejšie lístky sú na miesta za bránami, s obmedzenou viditeľnosťou. Stoja 174 eur, pričom rohové môžu stáť 199 alebo 209 eur. Na zápas s Neapolom sa ceny vstupeniek pohybovali od 149 do 259 eur, čo je v priemere o 100 eur menej ako na zápas s PSG. V deň zápasu sa vypredali. Vyše 50 000 divákov vytvorilo veľkolepú atmosféru

Na odvetný zápas v Signal Iduna Parku bude mať Atlético pre fanúšikov približne 4000 vstupeniek a nemecký klub už zverejnil svoje dve cenové možnosti: 18,50 alebo 58 eur. Vzhľadom na infraštruktúru štadióna a nemecké predpisy je možné obsadiť len spodnú časť s miestami na státie za 18,50 EUR alebo obsadiť iba hornú časť so sedadlami za 58 EUR.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x