Domov Novinky Lille prijalo ponuku Manchestru United za Lenyho Yora

Lille prijalo ponuku Manchestru United za Lenyho Yora

Francúzsky obranca chce prestúpiť do Realu Madrid napriek tomu, že jeho klub súhlasil s podmienkami prestupu do anglického tímu.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Manchester United potrebuje posilniť defenzívu a stále viac sa snaží o prestup Lenyho Yora, ktorý by však rád odišiel do Realu Madrid.

Angličania ponúkajú samotnému hráčovi a jeho súčasnému klubu podstatne viac peňazí, ale samotný hráč by sa rád presťahoval do španielskej metropoly.

Novinár Nabil Djellit z France Football uvádza, že Manchester United predložil písomnú ponuku 50 miliónov eur plus bonusy za Lenyho Yoroa a Lille ju prijalo.

Dodáva, že návrh červených diablov je oveľa vyšší ako ponuka Realu Madrid, ktorý je ešte ďaleko od dokončenia dohody. Hráčovou prioritou je stále Real Madrid, ale aj Manchester United na neho tlačí.

Ako uvádza AS, zámerom kráľovského klubu bolo zvýšiť tlak, aby presvedčili Lille prijať ich ponuku, ktorá sa pohybuje na úrovni 35 miliónov eur vrátane rôznych bonusov za osobné a kolektívne úspechy francúzskeho hráča. Paríž Saint-Germain a Liverpool, ktoré sa tiež zaujímali o hráča Lille, nepredložili francúzskemu tímu oficiálnu ponuku.

Naopak, Fabrizio Romano informuje, že „Real Madrid zostáva v otázke Lenyho Yora veľmi uvoľnený a pokojný, a to aj po ponuke Manchestru United. Real si je vedomý toho, že Yoro uprednostňuje prrestup k nim; očakáva sa, že dohoda bude uzavretá toto leto za ich podmienok, pod 60 miliónov eur, alebo sú ochotní počkať do júna 2025 a podpísať Yora ako voľného hráča.“

zdroj: X

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x